اخبار ارز دیجیتال

Solana Trader با Dogwifhat (WIF) بیش از ۴ میلیون دلار به دست آورد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک معامله گر Solana (SOL) نوسانات را در بازار کریپتو ایجاد می کند حرکات استراتژیک از طریق Dogwifhat (WIF). بازار کریپتو از هفته گذشته در حال بهبود است و میم کوین ها نیز در میان برندگان قرار دارند. سکه هایی مانند Dogecoin (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) Memecoin Dogwifhat مبتنی بر Solana که افزایش قابل توجهی را نشان داد نیز توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرد.

با استفاده از این شتاب بازار، تاجری از سولانا توانست با WIF سود قابل توجهی به دست آورد. همانطور که امروز توسط ردیاب داده بلاک چین Lookonchain گزارش شد، این معامله گر تنها ۵۲۸۸ SOL (معادل ۳۱۰ دلار در آن زمان) برای خرید ۲.۵۸ میلیون توکن WIF در ۲۶ نوامبر ۲۰۲۳ خرج کرد.

به عنوان dogwifhat به سرعت افزایش یافت طی چند روز گذشته، تاجر شروع به فروش سهام WIF خود برای کسب سود کرد. Lookonchain گزارش داد که معامله گر Solana تقریباً ۷۵۰ هزار سکه WIF را در سطح قیمت ۱.۶۱ دلار فروخته است. معامله گر این سکه ها را به قیمت ۹۳۶۳ SOL فروخت که ارزش آن ۱.۲۱ میلیون دلار بود.

با وجود این فروش، معامله گر هنوز ۱.۸۳ میلیون توکن WIF به ارزش ۲.۹۱ میلیون دلار در اختیار دارد. بر اساس گزارش Lookonchain، سرمایه‌گذار سولانا در مجموع ۴.۱۲ میلیون دلار سود کسب کرده است که تقریباً ۱۳۳۰۷ برابر بازده سرمایه‌گذاری اولیه ۳۱۰ دلاری است.

میم Dogwifhat بر موج پول سوار می شود

همانطور که قبلا ذکر شد، بازار میم سکه با افزایش قیمت قابل توجه در حال بهبود است. بر اساس داده‌های CoinGecko در حال حاضر ارزش بازار سکه‌های میم وجود دارد می ایستد در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰.۸ درصد افزایش یافت و به ۵۴.۸ میلیارد دلار رسید. علاوه بر این، حجم معاملات ۲۴ ساعته نیز افزایش یافته و در حال حاضر به ۱۷.۲۴ میلیارد دلار رسیده است.

با استفاده از این موج، Dogwifhat موفق به کسب دستاوردهای قابل توجهی شد. از زمان نوشتن این مقاله، قیمت WIF 1.84 دلار است که ۱۳.۲۲٪ در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است. قیمت در ۳۰ روز گذشته ۷۲۷.۹۸ درصد افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش قیمت نجومی شرکت مستقر در Solana است. پول سینه.

در همین حال، داده های CoinGlass آشکار می کند بیان شد که WIF در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش چشمگیر ۱۰.۹۵ درصدی در پوزیشن های باز بوده است. مجموع سود باز در حال حاضر ۲۴۷.۷۵ میلیون دلار است که نشان می دهد سرمایه گذاران صعودی در WIF چگونه هستند و چگونه پول وارد بازار می شود. به طور کلی، قیمت Dogwifhat از حمایت زیادی از سوی سرمایه‌گذاران برخوردار است و به نظر می‌رسد که این احساسات صعودی غالب خواهد شد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا