🚨 اخبار ارز دیجیتال

Solana Spaces فروشگاه های خود را در نیویورک و میامی هفت ماه پس از افتتاح می بندد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نوربی گفت این “آزمایش” بخشی از طرحی برای ثبت نام افراد بیشتر در Solana بود، اما فروشگاه آنطور که در ابتدا انتظار داشت کاربران زیادی را جذب نکرد.

Solana Spaces دو فروشگاه خرده‌فروشی جامعه محور با موضوع Solana (SOL) را در شهر نیویورک و میامی در پایان ماه می‌بندد.

سولانا اسپیس این خبر را در ۲۱ فوریه توییت کرد و بنیانگذار ویبو نوربی یادداشتی را به اشتراک گذاشت که دلیل بسته شدن فروشگاه را توضیح داد.

نوربی، که Solana Spaces را در اوایل سال ۲۰۲۲ تأسیس کرد، توضیح داد که این شرکت با فروشگاه خود به “نقطه عطف” رسیده است، و برای پیوستن به پلت فرم جدید ایردراپ توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود، DRiP، هیجان‌زده است. من از آنها خواستم تغییر کنند تمرکز سرمایه گذاری آنها

نوربی در توضیح تصمیم برای تغییر تمرکز سرمایه‌گذاری گفت: فروشگاه ما هفته‌ای ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر را دریافت می‌کند و DRiP هر روز همین تعداد را دریافت می‌کند.

نوربی گفت تصمیم برای بستن فروشگاه ها در هادسون یاردز، نیویورک و وین وود، میامی “چند هفته پیش” گرفته شد و در پایان فوریه “غروب آفتاب” خواهد بود.

این ابتکار بلندپروازانه نسبتا کوتاه مدت بود و تنها دو فروشگاه به ترتیب در نیویورک و میامی در اواخر جولای و آگوست به طور رسمی افتتاح شدند.

نوربی گفت این “آزمایش” بخشی از یک طرح گسترده تر برای درگیر کردن افراد بیشتری در اکوسیستم سولانا و وب ۳ است.

از روز اول، مأموریت ما آزمایش مدل‌های مخرب جدید، جذب مردم به Web3 و خدمت به جامعه از طرف بنیاد سولانا بود.»

او افزود: «همانطور که قبلاً به مردم می گفتم، همانقدر که فروشگاه عالی بود، اگر راه کارآمدتری برای رساندن مردم به سولانا پیدا کنیم، کاملاً به آن متعهد خواهیم بود.

اما همانطور که او متوجه شد، تلاش های شرکت می تواند از DRiP برای دستیابی به نتایج بهتر در حوزه دیجیتال استفاده کند.

فروشگاه با مضمون سولانا به مشتریان این فرصت را می‌دهد تا در همه چیز از آموزش‌های حضوری در کیف پول، کسب جوایز، خرید کالا و شرکت در رویدادها شرکت کنند.

اولین فروشگاه Solana Space در نیویورک. سس: فضای سولانا

هنگامی که Solana Spaces اولین فروشگاه خود را در نیویورک در اواخر جولای افتتاح کرد، نوربی امیدوار بود که فروشگاه بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر را در ماه به سولانا بیاورد.

اما در نامه نوربی، بنیانگذار گفت که تنها ۷۵۰۰۰ نفر توانستند در طول ۷ ماه تصدی وی به فروشگاه Solana Spaces پا بگذارند.

مربوط: ایالت سولانا: آیا پروتکل های لایه ۱ دوباره در سال ۲۰۲۳ ظهور خواهند کرد؟

این استارت‌آپ توسط بنیاد سولانا، ارائه‌دهنده کیف پول مبتنی بر سولانا، فانتوم، و صرافی ارزهای دیجیتال بومی Orca پشتیبانی می‌شود. خوب پیش نرفت اما به نظر می رسد طرفداران زیادی پیدا کرده است.

پروژه بازی ویدیویی ستاره اطلس و شفق از کمک شما به اکوسیستم فضایی Solana سپاسگزاریم.

این تعطیلی زمانی رخ می دهد که زمستان کریپتو به درازا می کشد و باعث می شود بسیاری از شرکت های پیشرو در صنعت کارمندان خود را اخراج کنند و دفاتر خود را در سراسر جهان تعطیل کنند.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا