🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های سولانا (SOL) با حرکات مرموز ۱۸۰ میلیون دلار انتقال دادند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک سری معمایی معاملات نهنگ های سولانا (SOL) که توجه علاقه مندان و تحلیل گران ارزهای دیجیتال را به خود جلب کردند، مبلغ حیرت آور ۱۸۰ میلیون دلاری را حمل کردند. این امر منجر به گمانه زنی های گسترده ای در مورد اهداف این حرکت ها و تأثیر بالقوه آنها بر بازار شده است.

با توجه به Whale Alert، یک سرویس محبوب که تراکنش‌های عمده ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، یک انتقال بزرگ شامل ۱,۷۸۲,۱۴۴ SOL به ارزش تقریبی ۱۷۰,۳۶۴,۱۲۱ دلار از یک کیف پول ناشناس به Coinbase، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال انجام شد. مدت کوتاهی پس از آن، تراکنش دیگری توسط Whale Alert گزارش شد که در آن ۱۱۹,۵۹۷ SOL به ارزش تقریباً ۱۱,۴۳۶,۴۷۸ دلار از Coinbase به یک کیف پول ناشناخته جدید منتقل شدند.

نقل و انتقالات به و از Coinbase ممکن است مربوط به سرمایه گذاران نهادی یا سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ باشد. بازرگانان سولانا آنها می خواهند با پیش بینی تغییرات بازار در آینده، سود به دست آورند یا سبد سهام خود را تغییر دهند. در سناریویی دیگر، این می تواند نشان دهنده تغییر استراتژیک تر در اکوسیستم سولانا یا واکنشی به روندهای گسترده تر بازار باشد.

احساسات بازار سولانا

طبق آخرین به روز رسانی ها، سولانا با قیمت ۹۷.۰۷ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۰۴ درصد افزایش یافته است. حجم تراکنش سولانا نیز افزایش قابل توجهی داشت و در مدت مشابه ۱۸.۲۶ درصد افزایش یافت و در مجموع به ۱,۵۰۲,۲۹۱,۵۶۴ دلار رسید. این افزایش فعالیت و حرکت قیمت در زمانی رخ می دهد که بازار نشانه هایی از نوسان را نشان می دهد و علاقه سرمایه گذاران در حال افزایش است.

ارقام انحلال گزارش شده توسط CoinGlass، پلتفرمی که اطلاعاتی در مورد معاملات آتی ارزهای دیجیتال و بازارهای نقدی ارائه می کند، نیز بر کنجکاوی افزوده است. ۶.۱۳ میلیون دلار انحلال در سولانا در ۲۴ ساعت گذشته صورت گرفته است. از این مجموع، ۴.۳۳ میلیون دلار شامل موقعیت های خرید و ۱.۷۹ میلیون دلار مابقی شامل موقعیت های فروش است.

دلایل پشت اینها به طور کلی حرکات نهنگ و انحلال های بعدی همچنان موضوع حدس و گمان است. تأثیر چنین حرکت‌های مقیاس بزرگی بر موقعیت سولانا در بازار و چشم‌انداز گسترده‌تر ارزهای دیجیتال هنوز دیده نشده است زیرا جامعه ارزهای دیجیتال به تجزیه و تحلیل این تراکنش‌ها ادامه می‌دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا