🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های سولانا (SOL) با کاهش قیمت، ۸۲ میلیون دلار به کیف پول های ناشناخته منتقل می کنند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک سری بزرگ معاملاتهمانطور که توسط Whale Alert گزارش شده است، نهنگ های Solana (SOL) 82 میلیون دلار SOL را به کیف پول های ناشناخته منتقل کردند. اولین انتقال قابل توجه ۱۵۰,۰۰۰ SOL، معادل ۱۵,۰۵۴,۸۳۰ دلار، مشاهده شد که از صرافی Bybit به یک کیف پول ناشناس منتقل شد. اندکی پس از آن، تراکنش مهم دیگری بین کیف پول های ناشناخته شامل ۶۵۹,۲۸۳ SOL به ارزش ۶۷,۰۹۳,۲۴۴ دلار انجام شد.

حرکات نهنگ ها باعث گمانه زنی ها در جامعه سولانا شد و بسیاری دلایل پشت این انتقال های مهم را زیر سوال بردند. چنین معاملات در مقیاس بزرگ اغلب توجه را به خود جلب می کند زیرا سرمایه گذاران و تحلیلگران حرکات سهامداران عمده را برای بینش بالقوه در مورد احساسات بازار و روند قیمت آتی بررسی می کنند.

حرکت قیمت سولانا

آخرین حرکت وجوه همزمان با کاهش موقت قیمت سولانا در ۲۴ ساعت گذشته بود. طبق آخرین اطلاعات، قیمت SOL 100.47 دلار است که نشان دهنده کاهش ۲.۹۶ درصدی نسبت به روز گذشته است. با وجود این کاهش کوتاه مدت، ارز دیجیتال نشان داد: ماندگاری در هفته گذشته افزایش قابل توجه ۱۶.۴۰ درصدی را ثبت کرد. حجم معاملات ۲۴ ساعته سولانا نیز افزایش یافت و با ۲۶.۴۰ درصد افزایش به ۳,۶۰۷,۲۱۳,۰۹۷ دلار رسید.

با وجود کاهش اخیر قیمت ها، تحلیلگران بازار همچنان نسبت به سولانا مثبت هستند. به ویژه تحلیلگر رمزارز Rekt Capital بیان خوش بینی در مورد پتانسیل صعودی قابل توجه SOL. Rekt Capital بر اهمیت هرگونه کاهش احتمالی تا محدوده ۹۸.۹۸ دلار تأکید کرد و پیشنهاد کرد که چنین رویدادهایی می‌تواند فرصتی برای بازیابی برای محدوده پایین قبلی باشد. این نیز می تواند منجر شود رالی بالقوههدف حداقل ۱۱۵ دلار آمریکا تعیین شده بود.

از آنجایی که بازار همچنان پویا و تحت تأثیر عوامل مختلف است، حرکات دارندگان کلید مانند نهنگ ها نقش مهمی در شکل دادن به احساسات دارند. نقل و انتقالات چند میلیون دلاری اخیر فعالیت مداوم و تأثیر بالقوه سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ بر پویایی بازار سولانا را برجسته می کند. سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران به نظارت دقیق بر حرکات قیمت و فعالیت‌های نهنگ ادامه می‌دهند و انتظار دارند که ارز دیجیتال به روند صعودی خود ادامه دهد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا