🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه‌گذار سولانا (SOL) طلا را با درآمد ۴۰۰ برابری گرفت: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک تاجر سولانا (SOL). به دست آورد چیزی که بسیاری در دنیای ارزهای دیجیتال تنها می توانند رویای آن را در یک نمایش خیره کننده از زیرکی بازار ارزهای دیجیتال داشته باشند. تنها با اهرم ۱۸ SOL (حدود ۱۷۵۸ دلار)، معامله گر توانست ۷۱۹۷ SOL، معادل نزدیک به ۷۰۳،۰۰۰ دلار را تنها در مدت پنج ساعت به دست آورد، که نشان دهنده بازگشت عظیم ۴۰۰ برابری سرمایه اولیه خود است.

این شاهکار قابل توجه اولین بار توسط Lookonchain، یک حساب پیشرو در تحلیل بلاک چین X (توئیتر سابق) آشکار شد. روندویژگی های بر اساس این توییت، درآمد بادآورده معامله گر از سرمایه گذاری هوشمندانه در FartCaster، یک ارز دیجیتال تازه معامله شده به دست آمده است.

معامله گر ۵۵.۱ میلیارد توکن FartCaster را تنها با ۱۸ SOL خریداری کرد. این رقم خیره کننده ۵۵.۱ درصد از کل عرضه توکن را نشان می دهد. این حرکت جسورانه در همان بلوکی انجام شد که توزیع کننده تجارت خود را برای FartCaster باز کرد، که نشان دهنده یک نقطه ورود به موقع و استراتژیک برای سرمایه گذاری است.

حرکات استراتژیک

بخش عمده‌ای از سود زمانی حاصل شد که معامله‌گر ۵۳.۹۴ میلیارد توکن FartCaster را به قیمت ۷۲۱۵ SOL فروخت و بازدهی بزرگی را در سهام اولیه خود داشت. با وجود این فروش گسترده، معامله‌گر هنوز ۱.۱۶ میلیارد توکن FartCaster به ارزش تقریبی ۲۷۰۰۰ دلار در اختیار دارد. این نشان دهنده اعتقاد به ارزش بالقوه آتی توکن یا به عنوان یک ذخیره استراتژیک برای بیشتر است. حرکات قیمت.

استراتژی مورد استفاده معامله گر – خرید بخش قابل توجهی از عرضه توکن جدید در ابتدای معامله و فروش سریع آن برای کسب سود – یک تاکتیک معاملاتی تهاجمی را نشان می دهد که نیاز به زمان بندی دقیق، تجزیه و تحلیل بازار گسترده و مهمتر از همه، یک تاکتیک قابل توجه دارد. مقدار شانس . این یک یادآوری قابل توجه از ماهیت “ریسک بالا، پاداش بالا” است که در فضای تجارت ارزهای دیجیتال ذاتی است.

سولانا بلاک چین که به دلیل سرعت بالا و هزینه های پایین تراکنش معروف است، به پلتفرم انتخابی برای سرمایه گذاران و توسعه دهندگان تبدیل شده است و معاملات سریع و در مقیاس بزرگ را تسهیل می کند. این داستان موفقیت تجاری می تواند توجه بیشتری را به اکوسیستم سولانا جلب کند و پتانسیل آن را برای تسهیل تراکنش ها و سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال برجسته کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا