اخبار ارز دیجیتال

Solana (SOL) به طور شگفت انگیزی با Filecoin (FIL) ادغام می شود: جزئیات

این مشارکت فرصت های جدیدی را برای Solana (SOL) از نظر در دسترس بودن داده ها، سرعت تراکنش و عملکرد شبکه باز می کند. علاوه بر این، طراحی جدید اکوسیستم Solana (SOL) را از نظر تمرکززدایی پیشرفته تر می کند.

همکاری فناوری Solana (SOL)، Filecoin (FIL) آغاز می شود

سولانا (SOL)، یک بلاک چین L1 با کارایی بالا، دیروز، ۱۶ فوریه ۲۰۲۴ اعلام کرد که با Filecoin (FIL)، یک شبکه غیرمتمرکز برای ذخیره سازی و پردازش داده ها یکپارچه شده است.

Solana (SOL) از ابزارهای داده Filecoin (FIL) استفاده می کند تا تاریخچه بلوک را برای ارائه دهندگان زیرساخت Web3، کاوشگرهای بلوک، نمایه سازها و هر بازیگر شبکه ای که علاقه مند به کنترل داده های بایگانی تراکنش های Solana (SOL) هستند، در دسترس تر و مفیدتر کند.

در نتیجه، Solana (SOL) به نقاط عطف جدیدی در افزونگی داده ها، مقیاس پذیری و امنیت پیشرفته بدون به خطر انداختن مدیریت غیرمتمرکز دست خواهد یافت.

پس از اعلام این خبر، قیمت Filecoin (FIL) بیش از ۱۰ درصد افزایش یافت و به بیش از ۶.۴ دلار رسید که بالاترین قیمت چند هفته‌ای در صرافی‌های اصلی است.

سولانا (SOL) یاکوونکو در Filecoin (FIL): “لایه بایگانی غیرمتمرکز عالی”

همانطور که نمایندگان Filecoin (FIL) تاکید می کنند، مشارکت جدید برای توسعه دهندگان فناوری و علاقه مندان به Web3 در اکوسیستم های مختلف مفید خواهد بود:

این همکاری قدرت شبکه های بلاک چین را برای ایجاد اکوسیستم های قوی تر و انعطاف پذیرتر به نفع کاربران و توسعه دهندگان نشان می دهد.

بنیانگذار آزمایشگاه سولانا، آناتولی یاکوونکو، برتری تکنولوژیکی Filecoin (FIL) و نقش بالقوه Solana (SOL) در مدیریت داده های آرشیوی را برجسته کرد.

یاکوونکو همچنین در مورد نقش ارائه دهنده زیرساخت Triton One RPC در ادغام بین Solana (SOL) و Filecoin (FIL) صحبت کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا