🚨 اخبار ارز دیجیتال

سولانا (SOL) افزایش ۳۳۵ درصدی در فعالیت پل جالب را افزایش داد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تحقیقات کهکشان این یک روند جالب در بلاک چین سولانا را نشان می دهد: حجم پل روزانه به سولانا در هفت روز گذشته ۳۳۵ درصد افزایش یافته است.

بر اساس تحقیقات گلکسی، افزایش فعالیت پل با ایردراپ مشتری سولانا، یکی از بزرگترین ایردراپ های رمزی تا به امروز، مطابقت دارد. گفته شد که اکثر سرمایه های پل شده از اتریوم تامین شده است.

روز چهارشنبه، مشتری، تجمع کننده DEX اصلی شبکه، بزرگترین ایردراپ مبتنی بر سولانا را تا به امروز توزیع کرد. یک میلیارد توکن یا ۱۰ درصد از کل عرضه، قبل از ۲ نوامبر ۲۰۲۳ به کاربران مشتری ارسال شد. ایردراپ یک تست استرس بزرگ برای شبکه سولانا بود و شک و تردیدهایی در مورد توانایی آن برای پردازش چنین تعداد زیادی از تراکنش ها وجود داشت.

در مجموع ۴۰ درصد از عرضه در سال آینده در سه فاز با هواپیما بین کاربران توزیع می شود (برنامه دقیق مشخص می شود). ۱۰٪ اضافی برای مشارکت کنندگان و کمک های مالی جامعه اختصاص داده شده است.

۵۰ درصد باقیمانده عرضه به اعضای تیم مشتری، ذخایر استراتژیک و ذخایر نقدینگی، مشروط به قفل‌ها و مجوزهای مختلف، تخصیص خواهد یافت.

ایردراپ مشتری نقطه عطفی در بازگشت سولانا در سال گذشته و فشارسنج خوبی برای پیشرفت شبکه است.

در کوتاه‌مدت، بهبودهای برنامه‌ریزی‌شده برای زمان‌بندی Solana به عنوان بخشی از نسخه ۱.۱۸ باعث کاهش بیشتر «جنگ برنامه‌ریزی» می‌شود، که کاربران را تشویق می‌کند تا در صورت وجود یک موقعیت مشاجره‌آمیز، شبکه را پر از هرزنامه کنند.

در زمان نوشتن این مقاله، قیمت SOL به ۹۹.۱۵ دلار کاهش یافته بود که در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۰۴ درصد کاهش داشت.

مطابق با برای اتصالبازگشایی ماهانه توکن های SOL مرتبط با Alameda برای ۷ و ۱۱ فوریه برنامه ریزی شده است. این باز کردن قفل‌های ماهانه تقریباً ۲ درصد از میانگین حجم تراکنش سولانا را تشکیل می‌دهند و برنامه‌ریزی شده است که به ترتیب تا سپتامبر ۲۰۲۷ و ژانویه ۲۰۲۸ با تعداد زیادی باز کردن قفل ادامه یابد. ۷.۵ میلیون SOL برای ۱ مارس ۲۰۲۵ برنامه ریزی شده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا