اخبار ارز دیجیتال

سولانا (SOL) پس از افزایش ۲۵۹۵ درصدی، رکورد ۳۰۰ میلیارد دلاری را ثبت کرد.

طبق داده‌های Artemis Terminal، سولانا (SOL) با افزایش بی‌سابقه‌ای تمام رکوردهای قبلی را شکست و حجم انتقال استیبل‌کوین را در این ماه رقم خیره‌کننده ۳۰۰ میلیارد دلار گزارش کرد. این دستاورد چشمگیر افزایش قابل توجه سالانه ۲۵۹۵ درصدی را در مقایسه با ژانویه ۲۰۲۳ نشان می دهد، زمانی که این رقم به ۱۱.۵۶ میلیارد دلار رسید.

احیای سولانا چیزی جز رنسانس کریپتو نبوده است، به ویژه با توجه به تاریخ پرفراز و نشیب آن. پس از فروپاشی صرافی بدنام FTX، که پیوندهای محکمی با سولانا داشت، پلتفرم بلاک چین با چشم‌اندازی تیره مواجه شد. قیمت SOL به ۸ دلار کاهش یافت و فعالیت توسعه دهندگان به پایین ترین حد بی سابقه رسید. اما اوایل سال ۲۰۲۴ داستان متفاوتی را بیان می کند: SOL در حال حاضر حتی پس از اصلاح ۲۵٪ اخیر ۹۳ دلار ارزش دارد.

منبع: آرتمیس

نظرسنجی Artemis Terminal نشان می‌دهد که Solana با افزایش قابل‌توجه در حجم نقل و انتقالات زنجیره‌ای به جایگاه دوم رسیده است و تنها ۱۰ میلیارد دلار از اتریوم عقب است. این افزایش سریع ترون (TRC) را از جایگاه قبلی خود دور کرد و با حجم کل انتقال معادل ۲۵۰ میلیارد دلار به رتبه سوم سقوط کرد.

تسلط جدید سولانا فقط به حجم انتقال زنجیره ای محدود نمی شود. بلاک چین با نمایش یک اکوسیستم قوی و انعطاف پذیر که سرمایه گذاران و توسعه دهندگان را مجذوب خود می کند، رکورد می شکند.

از آنجایی که جامعه کریپتو شاهد دستاوردهای بی سابقه سولانا است، این سوال مطرح می شود: آیا سولانا می تواند در آینده نزدیک از اتریوم پیشی بگیرد؟

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا