🚨 اخبار ارز دیجیتال

سولانا (SOL) رای اعتماد عظیمی از فرانکلین تمپلتون دریافت کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جذابیت سولانا (SOL) به آرامی از سرمایه گذاران خرد به شرکت های مدیریت دارایی سرمایه گذاری درجه یک تغییر می کند. آخرین فردی که در این لیست از سولانا حمایت می کند، فرانکلین تمپلتون، مدیر دارایی است که از سال ۱۹۴۷ در این زمینه حضور داشته است. این شرکت اخیراً به پلتفرم X روی آورده است. اعلام حمایت برای دیدگاه های آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیانگذاران پروتکل.

فرانکلین تمپلتون به طور خاص از نوآوری‌های Solana مانند DePIN یا شبکه‌های زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، میم کوین‌ها، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و Firedancer به عنوان برخی از پیشرفت‌های جالب توجه نام برد.

همانطور که شرکت مدیریت سرمایه گذاری بیان می کند، چشم انداز یاکوونکو این است که “یک ماشین حالت اتمی واحد را به عنوان یک مورد استفاده قدرتمند از بلاک چین های غیرمتمرکز” معرفی کند و عدم تقارن اطلاعاتی را کاهش دهد. در حالی که Solana به طور خاص به دلیل علاقه به DeFi، NFT و Meme coin در سه ماهه چهارم سال گذشته متمایز بود، تأثیر جهانی و جریان اصلی DePIN و Firedancer دست کم گرفته شده است.

در حالی که DePIN برای کمک به مدیریت منابع فیزیکی قابل توجه با برنامه‌هایی مانند بخش انرژی طراحی شده است، Firedancer یک مشتری اعتبارسنجی شخص ثالث است که امیدوار است به بهبود پردازش تراکنش و کارایی کلی بلاک چین Solana کمک کند.

تأیید فرانکلین تمپلتون: تأثیر بر قیمت SOL

فرانکلین تمپلتون پس از پیوستن به اولین گروه از مدیران دارایی برای دریافت تاییدیه محصولات ETF بیت کوین در ایالات متحده، جایگاه خود را در اکوسیستم ارز دیجیتال عمیق تر می کند. با افزایش علاقه شرکت به سولانا، می تواند علاقه سرمایه گذاران به پروتکل را تغییر دهد و حتی فراتر از آن پیش برود. مشاهده کنید که فرانکلین تمپلتون به زودی برای ETF نقطه سولانا تلاش می کند.

قیمت سولانا پایه قابل توجه دیگری برای ادامه مسیر صعودی خود به امید پیشی گرفتن از عملکرد سال گذشته به دست خواهد آورد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت این ارز دیجیتال پس از ۳.۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰۰.۸۰ دلار است.

اگر سرمایه گذاران در تایید فرانکلین تمپلتون قیمت گذاری کنند، سکه می تواند حمایت محکمی در حدود ۱۰۰ دلار داشته باشد، زیرا بازار کلی تثبیت می شود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا