اخبار ارز دیجیتال

آیا Solana (SOL) قیمت ۱۴۰ دلار است؟ این چیزی است که آمار به ما می گوید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Solana (SOL)، یک پلتفرم بلاک چین که برای برنامه‌های غیرمتمرکز و پروژه‌های رمزنگاری طراحی شده است، در ماه‌های اخیر سروصدا کرده است. در حالی که قیمت آن در حال حاضر حدود ۱۱۶ دلار است، این سوال پیش می آید که آیا می تواند به ۱۴۰ دلار برسد یا خیر.

آخرین اجرای سولانا

در زمان نگارش این مقاله، سولانا با قیمت ۱۱۶.۷۲ دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش اندک ۰.۵۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته با ارزش بازار ۵۱ میلیارد دلار است.

نمودار LEFT 1D: منبع: CoinMarketCap

نکته قابل توجه این است که با نزدیک شدن ارز دیجیتال به بالاترین سطح سالانه، اعتماد سرمایه گذاران به SOL در حال افزایش است. این افزایش اعتماد نشان دهنده یک روند صعودی بالقوه است که هدف آن ایجاد یک بالاترین رکورد جدید (ATH) در سال ۲۰۲۴ است.

طی ماه گذشته، SOL با افزایش ۱۹.۶۴ درصدی قیمت آن در برابر دلار آمریکا، رشد چشمگیری را نشان داده است. نسبت به اتریوم (ETH) 8.08 درصد افزایش داشته است، در حالی که در مدت مشابه در برابر بیت کوین (BTC) کاهش جزئی ۱.۸۹ درصدی داشته است.

با این حال، این کاهش جزئی در برابر بیت کوین ممکن است جای نگرانی نداشته باشد، به خصوص اگر بیت کوین قدرت خود را در سطوح مقاومت اصلی حفظ کند و به طور بالقوه جرقه ای برای آلت کوین های بزرگ مانند SOL ایجاد کند.

مسیر سولانا به ۱۴۰ دلار

کوروش خانقاه، مدرس کریپتو به تازگی پیشنهادی ما فکر می کنیم SOL شانس خوبی برای رسیدن به ۱۴۰ دلار دارد. با پیشروی بیت کوین در روند صعودی فعلی بازار و بالا بردن قیمت های چرخه جدید به بالای ۵۱۰۰۰ دلار، SOL می تواند با افزایش بیش از ۳۰ درصدی برای رسیدن به سطح ۱۴۰ دلار از این روند پیروی کند.

در واقع، SOL رشد قابل توجهی بیش از ۲۰ درصد در ۳۰ روز گذشته داشته است. تجزیه و تحلیل نمودار بلند مدت SOL نشان می دهد که یک بهبود سهموی در حال انجام است و به زودی به سطح مقاومت بعدی در ۱۳۰ دلار خواهد رسید. علیرغم حرکت‌های نزولی موقت، فشار خرید همچنان مشهود است و شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان‌دهنده تسلط صعودی در روند صعودی است.

با نگاهی به آینده، SOL برای ادامه روند صعودی سالم خود موقعیت خوبی به نظر می‌رسد و قصد دارد تا قبل از پایان نیمه اول سال ۲۰۲۴ به سطوح نزدیک به ۱۵۰ دلار نزدیک شود. رقم قابل توجه ۱.۷۵ میلیارد دلار.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا