اخبار ارز دیجیتال

قیمت سولانا (SOL) با رسیدن حجم معاملات DEX به بالاترین حد خود، ۶ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا (SOL) شاهد افزایش قابل توجه قیمت و همچنین افزایش بی سابقه قیمت بود برای افزایش در حجم معاملات صرافی غیرمتمرکز (DEX). آمار دقیق DeFiLlama نشان می دهد که از ۳ مارس تا ۶ مارس، حجم معاملات DEX سولانا به طور مداوم از ۲ میلیارد دلار فراتر رفته و در ۵ مارس به ۲.۸۵ میلیارد دلار رسیده است که یک رکورد برای حجم معاملات یک روزه است.

این روند قابل توجه در طول هفته ادامه یافت و حجم کل هفتگی با ۱۵۲.۶۳ درصد افزایش به ۱۴.۹۶۶ میلیارد دلار رسید. این افزایش فعالیت های تجاری بازتابی از علاقه و اعتماد رو به رشد بین آنهاست. معامله گران و سرمایه گذاران در اکوسیستم سولانا.

افزایش حجم معاملات DEX تأثیر مستقیمی بر شبکه سولانا داشت که به دلیل افزایش فعالیت تراکنش‌های زنجیره‌ای منجر به ازدحام شد. این ازدحام بر چالش‌های فعلی شبکه و همچنین استفاده و تقاضای رو به رشد برای قابلیت‌های تراکنش سریع و کم هزینه سولانا تاکید می‌کند.

قیمت سولانا در حال حرکت است

به موازات افزایش حجم معاملات، قیمت بازار سولانا نیز روند صعودی از خود نشان داد. این کریپتو در حال حاضر با قیمت ۱۴۱.۲۳ دلار معامله می شود که شاهد افزایش چشمگیر ۶.۸۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و افزایش قابل توجه ۴۶.۸۹ درصدی در ۳۰ روز گذشته بوده است. این اقدام قیمت نشان دهنده یک روند صعودی قوی در بازار است که موقعیت سولانا را به عنوان ارز دیجیتال پیشرو در فضای دارایی دیجیتال تقویت می کند.

داده های Coinglass این چشم انداز صعودی را بیشتر تقویت می کند نشان می دهد او گفت که موقعیت های باز در سولانا ۱۳.۶۳ درصد افزایش یافته است و اکنون به ۲.۳۱ میلیارد دلار رسیده است. این افزایش در علاقه باز و همچنین افزایش حجم معاملات و قیمت، نشان می دهد که سرمایه گذاران نه تنها به چشم انداز آینده سولانا خوش بین هستند، بلکه فعالانه در فعالیت های بازار مشارکت می کنند.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، برخی از تحلیلگران حتی حدس زدن ما فکر می کنیم که SOL به طور بالقوه می تواند به نقطه عطف قیمت ۲۰۰ دلار در این چرخه بازار برسد. با این حال، این انتظار منوط به ثبات بازار گسترده‌تر و ادامه علاقه و اعتماد سرمایه‌گذاران به چارچوب فناوری و موقعیت بازار سولانا است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا