🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش‌بینی قیمت ۵ مارس سولانا (SOL).

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، گاو نر به کنترل اوضاع در بازار ادامه می دهد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

SOL/USD

برخلاف سایر سکه ها، قیمت سولانا (SOL) در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۲۴ درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

به سطح مقاومت محلی ۱۳۳.۰۳ دلار در نمودار ساعتی توجه کنید. اگر نوار روزانه نزدیک به این سطح بسته شود، رشد میان مدت می تواند تا ۱۳۵ دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

همچنین خریداران در یک بازه زمانی بزرگتر از فروشندگان قوی تر هستند. در اینجا، سرمایه گذاران باید روی سطح ۱۳۴.۶۵ دلاری که اخیراً شکل گرفته است، تمرکز کنند.

اگر وقفه ای وجود داشته باشد، حرکت صعودی می تواند به زودی به آزمایش منطقه ۱۴۰ دلاری منجر شود.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر کمتر مثبت نسبت به بیت کوین را می توان در نمودار روزانه مشاهده کرد. در حال حاضر این نرخ نزدیک به پشتیبانی ۰.۰۰۱۸۵۳ است. اگر خریداران نتوانند به زودی ابتکار عمل را در دست بگیرند، انرژی انباشته شده می تواند برای شکست به منطقه ۰.۰۰۱۸ کافی باشد.

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱۳۲.۳۹ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا