🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت سولانا (SOL) برای ۱۲ مارس

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته کوین مارکت کپ، قیمت برخی از ارزهای دیجیتال همچنان در حال افزایش است، در حالی که برخی دیگر وارد مرحله اصلاح شده اند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

SOL/USD

نرخ سولانا (SOL) در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۴۵ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

با وجود افزایش امروز، قیمت SOL روند نزولی را در نمودار ساعتی نشان می دهد. نرخ در حال بازگشت به سطح حمایت محلی ۱۴۷.۹ دلار است. اگر بسته شدن روزانه در نزدیکی این منطقه اتفاق بیفتد، احتمال وقوع شکست و حرکت به سمت منطقه ۱۴۵ دلاری وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگ‌تر، نرخ SOL به ۱۵۲.۶۴ دلار رسید. در حال حاضر باید توجه داشت که نوار روزانه چقدر از این علامت بسته می شود.

اگر کمتر از بالاترین حد دیروز رخ دهد، خرس‌ها ممکن است ابتکار عمل را در محلی به دست بگیرند، که می‌تواند منجر به اصلاح شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان‌مدت، برای پیش‌بینی دور زود است زیرا چند روز تا بسته شدن نوار هفتگی باقی مانده است. با این حال، اگر به بالای ۱۵۳ دلار برسد، احتمالاً حرکت صعودی به سمت منطقه ۱۶۰ دلاری ادامه خواهد یافت.

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱۴۹ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا