🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش‌بینی قیمت ۲۳ فوریه سولانا (SOL).

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinMarketCap، بیشتر ارزهای دیجیتال در منطقه قرمز معامله می شوند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

SOL/USD

قیمت سولانا (SOL) در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۵۷ درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

علیرغم کاهش امروز، نرخ SOL ممکن است سطح پشتیبانی محلی ۱۰۱ دلار را پیدا کرده باشد. اگر نوار روزانه به دور از این بسته شود، فردا احتمال تست مقاومت وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، سرمایه گذاران باید روی سطح متوسط ​​۱۰۰.۲۳ دلار تمرکز کنند. اگر کاهش ادامه یابد، انرژی انباشته ممکن است برای حرکت نزولی بیشتر به سمت منطقه ۹۰-۹۵ دلار کافی باشد.

چنین سناریویی تا پایان ماه اعتبار دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

امکان مشاهده تصویر مشابه به صورت هفتگی وجود دارد. در حال حاضر، سرمایه گذاران باید به پایین ترین نوار قبلی در ۱۰۳.۴ دلار توجه کنند. اگر شمع در حدود قیمت های فعلی بسته شود، این شانس وجود دارد که آزمایش منطقه ۸۰-۹۰ دلار را ببینید.

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱۰۲.۲۸ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا