اخبار ارز دیجیتال

تجزیه و تحلیل قیمت ۲۳ ژانویه سولانا (SOL).

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته CoinStats، گاوها هنوز ابتکار عمل را به دست نگرفته‌اند.

نمودار چپ CoinStats

SOL/USD

سولانا (SOL) یکی از بزرگترین بازندگان امروز است که بیش از ۱۰ درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

علیرغم کاهش شدید امروز، قیمت SOL ممکن است سطح پشتیبانی محلی ۷۹ دلار را پیدا کرده باشد. با این حال، هنگام بسته شدن نوار باید مراقب باشید.

با این حال، اگر این خیلی دور از هدف اتفاق بیفتد، خریداران می‌توانند ابتکار عمل را به صورت محلی در دست بگیرند که منجر به آزمایش منطقه ۸۳-۸۴ دلار می‌شود.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، نرخ SOL به سطح آینه ۷۷.۷۸ دلار نزدیک می شود. با این حال، اگر نوار بدون فتیله بلند بسته شود، باید انتظار شکسته شدن و حرکت به محدوده ۷۰-۷۵ دلار را داشت. چنین سناریویی تا پایان هفته اعتبار دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار روزانه در برابر BTC، SOL در مسیر آزمایش پشتیبانی ۰.۰۰۱۹۷۰ قرار دارد. اگر شکست کاذب رخ دهد، امکان مشاهده بازگشت به منطقه ۰.۰۰۰۲۱ وجود دارد.

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۷۹.۹۵ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا