🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش‌بینی می‌شود که سولانا (SOL) در برابر بیت‌کوین (BTC) سود زیادی کسب کند.

فهرست

  • اجرای ستاره علاقه را برانگیخت
  • رکورد شکنی بیت کوین

تحلیلگران آغاز شده انتظار می رود سولانا (SOL) به رشد قابل توجهی در برابر بیت کوین (BTC) دست یابد و انتظارات زمینه را برای بازگشت به اوج های بهار ۲۰۲۲ فراهم می کند.

با توجه به توییتی از KALEO، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، به نظر می رسد SOL/BTC برای یک حرکت صعودی دیگر آماده است و اگر قیمت بیت کوین محدوده فعلی خود را حفظ کند، احتمالاً به حدود ۲۰۰ دلار در هر SOL می رسد.

این پیش‌بینی در مقابل پس‌زمینه بازار پرجنب‌وجوش کریپتو انجام می‌شود که در آن بیت‌کوین اخیراً به بالاترین سطح خود یعنی ۶۹۲۰۰ دلار رسیده است، که ناشی از تصویب ETF‌های جدید نقطه‌ای توسط قانون‌گذاران ایالات متحده و هجوم متعاقب آن سرمایه به بازار است.

اجرای ستاره علاقه را برانگیخت

عملکرد سولانا در ۲۴ ساعت گذشته مورد توجه تحلیلگران قرار گرفت.

قیمت این ارز دیجیتال بین ۱۲۷.۸۴ تا ۱۴۲.۰۱ دلار در نوسان بود و در نهایت به ۱۳۵.۳۰ دلار رسید.

این نشان دهنده افزایش ۵.۴ درصدی در برابر دلار و افزایش ۸.۰ درصدی در برابر بیت کوین است. جهش ناگهانی قدرت رو به رشد آن را در بازار کریپتو نشان می دهد.

سولانا با تقویت بیشتر موقعیت خود، اکنون به چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شده است.

رکورد شکنی بیت کوین

بازار ارزهای دیجیتال با افزایش رکورد بیت کوین تقویت شده است و بالاترین رکورد قبلی خود یعنی ۶۹۲۰۰ دلار را پشت سر گذاشته است.

این نقطه عطف پس از آن به دست آمد که قانون‌گذاران ایالات متحده به تعدادی از صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) از جمله صندوق‌هایی که توسط غول‌های مالی مانند Fidelity و BlackRock منتشر شده بودند، چراغ سبز نشان دادند.

این حرکت بیش از ۷.۵ میلیارد دلار را به این ETF ها جذب کرد و به طور قابل توجهی ارزش بیت کوین را افزایش داد و موقعیت آن را به عنوان ارز دیجیتال پیشرو تقویت کرد.

تحلیلگرانی مانند آنتونی پمپلیانو این افزایش را به افزایش پذیرش جریان اصلی بیت کوین، جریان های ورودی زیاد به بازار و احساسات صعودی پیرامون چشم انداز آینده بیت کوین نسبت می دهند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا