اخبار ارز دیجیتال

Solana (SOL) شکل گیری نمودار بسیار صعودی را ترسیم کرد

نمودار روزانه سولانا به ما نشان می دهد که قیمت در نهایت شروع به بهبودی از روند نزولی اخیر کرده است، با مجموعه ای از پایین ترین سطح های بالاتر که یک کانال روند صعودی موقت را تشکیل می دهد. سطح حمایت محلی را می توان در حدود ۷۴.۷۳ دلار شناسایی کرد که مطابق با پایین ترین سطح اخیر و خط حمایت پویا در اقدام اخیر قیمت است. در روند صعودی، مقاومت نزدیک به سطح ۹۹.۵۹ دلار است که با اوج های اخیر که یک منطقه مقاومت بالقوه را تشکیل می دهد، همزمان است.

اگر قیمت همچنان از خط روند صعودی پیروی کند، می‌توانیم سناریوی صعودی را پیش‌بینی کنیم که در آن SOL/USDT مرز بالایی کانال فعلی را هدف قرار می‌دهد. شکست واضح بالاتر از سطح مقاومت ۹۹.۵۹ دلاری می تواند منجر به آزمایش مجدد علامت روانی ۱۰۰ دلار شود و به طور بالقوه افزایش را به سمت مقاومت مهم بعدی نزدیک به ۱۱۰ دلار افزایش دهد.

نمودار SOL/USDT از TradingView

در مقابل، اگر قیمت به زیر سطح حمایت ۷۴.۷۳ دلار کاهش یابد، این می تواند دیدگاه صعودی را باطل کند و سناریوی نزولی را نشان دهد. یک حرکت پایدار به زیر این حمایت می تواند باعث کاهش به سمت سطح ۵۷.۳۲ دلار شود که نشان دهنده سطح حمایت تاریخی قوی تر است. ضعف بیشتر می تواند باعث شود که قیمت منطقه ۵۰ دلاری را به چالش بکشد، که یک سطح حمایت روانی و فنی مهم است.

الگوی مهم

الگوی برجسته یک پایین دوتایی معکوس است که با دو فرورفتگی مجزا نشان داده می شود که نشان دهنده معکوس شدن روند نزولی قبلی است. خط گردن این سازند در اطراف سطح ETH 0.04243 قرار دارد.

شکست تایید شده بالای این خط گردن می‌تواند با اندازه‌گیری فاصله از خط گردن تا پایین شیارها و گسترش آن فاصله بالای خط گردن، هدف را منعکس کند.

الگوی دو ته معکوس معمولاً یک سیگنال معکوس صعودی است، که نشان می دهد اگر SOL با اطمینان بالای خط گردن بشکند، می توانیم شاهد افزایش در جفت SOL/ETH باشیم.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا