🚨 اخبار ارز دیجیتال

اگر این مدل تأیید شود، سولانا (SOL) می تواند یک بازگشت حماسی ایجاد کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اگر الگوی نمودار مشخصی تأیید شود، سولانا (SOL) می‌تواند برای یک رالی حماسی آماده شود. این الگو یک کانال موازی نزولی است که با اتصال سطوح پایین و اوج پایین قیمت با خطوط روند موازی برای نشان دادن یک روند نزولی ترسیم شده است.

شکستی که زمانی رخ می دهد که قیمت مرزهای بالایی یا پایینی کانال را بشکند، شاخص قوی تری است. هنگامی که این اتفاق می افتد، قیمت می تواند به سرعت و به شدت در جهت این شکست حرکت کند.

تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی به یک کانال نزولی موازی در نمودار چهار ساعته سولانا توجه کنید که نشان دهنده کاهش قیمت در کوتاه مدت است. به گفته علی، به نظر می رسد سولانا از این کانال موازی نزولی بیرون می آید. او همچنین اضافه می کند که اگر SOL بتواند بالای ۹۴ دلار نگه دارد، شانس زیادی برای حرکت به سمت ۱۱۳ دلار وجود دارد.

در مورد یک کانال نزولی، دو سناریو محتمل است: اگر حرکت در جهت روند قبلی باشد، کانال نزولی شکل ادامه خواهد بود. اگر این حرکت روند قبلی را معکوس کند، کانال نزولی می تواند شروع یک معکوس باشد.

در تصویر بزرگ، SOL همچنان در یک روند صعودی قرار دارد. اخیراً SOL از زمانی که در ۲۳ ژانویه به ۷۸.۸۷ دلار رسیده بود به طور پیوسته در حال افزایش بوده است و در آستانه ثبت چهارمین روز متوالی افزایشی خود در ۲۶ ژانویه است.

اگر سناریوی صعودی محقق شود و SOL همانطور که علی پیش بینی می کند از ۱۱۳ دلار فراتر رود، می تواند به سطح مقاومت بعدی در ۱۲۶.۱۱ دلار نزدیک شود که مطابق با بالاترین سطح قبلی در دسامبر ۲۰۲۳ است.

شکستن بالاتر از این سطح می‌تواند جرقه‌ای افزایش تازه‌ای را ایجاد کند و منجر به افزایش بیش از ۲۰۰ دلار شود که از ژانویه ۲۰۲۲ مشاهده نشده است. SOL در حال حاضر با ۰.۳۷ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۹۷.۶۱ دلار رسیده است.

از سوی دیگر، اگر قیمت SOL کاهش یابد، سطح حمایت بعدی ۷۸ دلار خواهد بود که اخیراً به عنوان یک منطقه تقاضای قوی عمل کرده است. شکست به زیر ۷۸ دلار روند نزولی را تایید می کند و قیمت را به سمت ۶۷ دلار می برد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا