اخبار ارز دیجیتال

جهش ۱۵ درصدی سولانا (SOL) برای شکستن بن بست نزولی، برنامه صعودی جالبی در پیش است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا (SOL) امروز صعودی است و نشان‌دهنده موفقیت نهایی از افت بازار قبلی است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، سولانا با قیمت ۱۰۱.۷۵ دلار تغییر می‌کند که در ۲۴ ساعت گذشته ۵.۳ درصد افزایش داشته است. بر اساس چشم انداز فعلی، ارز دیجیتال در دوره هفت روز گذشته بیش از ۱۵ درصد افزایش یافته است.

میز ۷ بعدی چپ. منبع: CoinMarketCap

سفر سولانا بسیار پر دست انداز بوده است. مانند هفته‌های پیش، ارز دیجیتال تا ۷۹.۰۷ دلار معامله می‌شد زیرا احساسات منفی بر بازار در آن زمان تأثیر گذاشت. اگرچه فروش در آن دوره نگران کننده بود، بسیاری از حامیان سولانا، مانند رائول پال، استدلال کردند که روند صعودی SOL ممکن است به تعویق بیفتد، اما قریب الوقوع است.

دورنمای فعلی قیمت سولانا شاهد شکستن سکه از چندین نقطه مقاومتی از زمان پایین‌ترین سطح ماهانه خود بوده است. این سطوح مقاومت شامل علائم قیمت ۸۰، ۹۰ و ۱۰۰ دلار است. SOL علامت قیمت ۱۰۰ دلار را به عنوان سطح پشتیبانی جدید تعیین می کند. این سکه در حال حاضر در سطح کشف قیمت بزرگ است، که می تواند آن را به قیمت های بلندپروازانه تری در کوتاه مدت سوق دهد.

پروتکل سولانا به طور خاص از رشد قوی اکوسیستم در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) برای تحریک احساسات سراسری استفاده می‌کند.

تهدید بایننس کوین (BNB)

ثابت شده است که رشد سرسام‌آور سولانا تهدیدی برای سایر توکن‌های رقیب مانند بایننس کوین است. در حال حاضر، سولانا به اندازه کافی ارزش بازار خود را به ۴۴,۴۶۰,۸۲۰,۶۹۳ دلار افزایش داده است. سکه بایننس در حال حاضر ۴۵,۲۹۶,۳۸۶,۴۹۹ دلار است.

با نرخ رشد خود، سولانا به زودی می تواند بایننس کوین را به عنوان چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار پشت سر بگذارد. این حرکتی است که موفقیت بزرگی را برای بایننس کوین رقم خواهد زد. سولانا XRP را با رشد سریع اخیر خود پشت سر گذاشته و به حرکت های جاه طلبانه تر به سمت اتریوم توجه کرده است.

سولانا در حال حاضر در برخی معیارها از اتریوم پیشی گرفته است و شاید در آینده نزدیک بتواند از اتریوم پیشی بگیرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا