اخبار ارز دیجیتال

سولانا (SOL) در برابر بیت کوین به صفر می رسد: مکس کایزر

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مکس کایزر، حامی برجسته بیت کوین و ماکسیمالیست به هدف قرار دادن آلت کوین ها ادامه می دهد. آخرین توکن‌هایی که او در توییتر به آنها حمله کرد، سولانا (SOL) و توکن‌های XRP وابسته به ریپل بودند.

اوایل امروز، کایزر یک پیش‌بینی نزولی دیگر درباره آینده قیمت SOL در X/Twitter انجام داد.

پیش‌بینی سولانا رادیکال کایزر

مکس کایزر، با لحن معمولی خشن خود با کمی طنز، یک بار دیگر زنجیره بلوکی برتر بلاک چین سولانا را “کشش فرش” نامید و تاکید کرد که او معتقد است SOL “زباله متمرکز” است. کایزر معتقد است که یک تضمین ریاضی وجود دارد که SOL در نهایت سقوط خواهد کرد و در برابر بیت‌کوین در حد صفر مجازی معامله می‌شود.

توکن بومی سولانا، SOL، از ۱۱ ژانویه تا کنون ۲۶ درصد سقوط کرده است و از اوج ۱۰۷ دلار سقوط کرده است (پس از تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، بیت کوین ETF های بیت کوین را تایید کرد) و به قیمت ۷۹ دلار معامله می شود. پایین ۰.۳۴ دلار. در ۲۳ ژانویه.

این آخرین کاهش مداوم قیمت بود که مکس کایزر در توییت خود در مورد آن اظهار نظر کرد و قول داد که SOL در نهایت در برابر ارز دیجیتال پیشرو جهانی و طلای دیجیتال با قیمت صفر مجازی معامله خواهد کرد. اخیراً توییت مشابهی توسط Keizer در مورد XRP منتشر شده است.

در جدیدترین توسعه در ۲۴ ساعت گذشته، توکن مورد نظر بهبود قابل توجهی بیش از ۱۰% داشته و با قیمت ۸۷.۶۶ دلار به معامله بازگشته است.

پیش از این، کایزر پیش بینی کاهش مشابهی را برای Solana در ابتدای سال انجام داد و پیش بینی کرد که SOL قطعا به ۲۰ دلار کاهش می یابد. در آن زمان، توکن به ۹۶ دلار سقوط کرد که کاهش سریع قیمت ۱۵٪ بود.

Keizer اخیرا XRP را انتخاب کرده است

دومین ارز دیجیتالی که Keizer بعد از SOL بیشتر مورد انتقاد قرار می دهد XRP است. در آخر هفته، XRP پستی را منتشر کرد که در آن ادعا کرد که کوین XRP مرتبط با ریپل در نهایت به ۰.۰۱ دلار کاهش خواهد یافت.

کایزر معتقد است که بیت کوین تنها ارز دیجیتال غیرمتمرکز است زیرا توسط فردی (که در جامعه ارزهای دیجیتال با نام ساتوشی ناکاموتو شناخته می شود) ایجاد شده است که تصمیم گرفت بلافاصله پس از راه اندازی BTC از دید عموم ناپدید شود. برخلاف بیت‌کوین، آلت‌کوین‌ها توسط تیم‌هایی از مهندسان فناوری اطلاعات ایجاد می‌شوند، بنابراین کایزر معتقد است که آنها چیزی بیش از «زباله متمرکز» نیستند. کایزر همچنین از شکایت SEC علیه ریپل حمایت می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا