🚨 اخبار ارز دیجیتال

Solana (SOL) زمین قابل توجهی به دست می آورد، حرکات XRP بیش از حد قابل پیش بینی هستند، آخرین راه حل برای اتریوم (ETH)؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • XRP بی ربط باقی می ماند
  • آخرین ایستگاه اتریوم

سولانا نشانه هایی از پیشرفت فنی بالقوه قابل توجهی را در نمودار معاملاتی در برابر اتریوم نشان می دهد. این دارایی در حال حاضر درگیر یک نبرد حساس در متحرک نمایی ۵۰ روزه است که جهت روند میان مدت دارایی را تعیین می کند.

در این مرحله، EMA 50 به عنوان یک سطح مقاومت پویا عمل می کند. تلاش های سولانا برای پیشی گرفتن از این سطح با مقاومت روبرو شده است، اما تلاش مداوم گاوها برای پیشی گرفتن از این سطح وجود دارد. اگر سولانا بتواند قاطعانه بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ بسته شود، احتمالاً سطح حمایت جدید مهمی را تأیید می کند که می تواند اعتماد سرمایه گذاران را تقویت کند و به طور بالقوه منجر به افزایش مجدد قیمت آن در برابر اتریوم شود.

https://www.tradingview.com/
نمودار SOL/USDT از TradingView

با این حال، علی‌رغم تلاش‌های صعودی، نمایه حجم نشان می‌دهد که هیچ فعالیت خرید قابل‌توجهی وجود ندارد که بتواند حمایت قوی برای سولانا برای حفظ بالاتر از ۵۰ EMA را فراهم کند. کمبود جزئی حجم، که یک شاخص کلیدی از اشتیاق بازار است، نشان می دهد که فشار فعلی ممکن است حرکت لازم برای ایجاد یک سطح حمایت جدید معتبر را نداشته باشد.

اگر سولانا نتواند EMA 50 را بشکند، سطح پشتیبانی برای تماشا در حدود متحرک نمایی ۱۰۰ روزه قرار دارد. عقب نشینی به سمت این سطح می تواند فرصتی برای بازیابی دارایی ایجاد کند، اما همچنین نشان دهنده یک روند نزولی کوتاه مدت است که نشان می دهد بازار برای شکست آماده نیست.

XRP بی ربط باقی می ماند

غیرقابل پیش بینی بودن اغلب نام بازی رمزنگاری است. با این حال، XRP اخیراً در یک مسیر “بیش از حد قابل پیش بینی” برای یک ارز دیجیتال بوده است. چند روز پیش به نظر می‌رسید که XRP در حال افزایش است، اما یک اصلاح سریع به سرعت خوش‌بینی نوظهور را از بین برد و آن را به سطوح پشتیبانی پایین‌تر سقوط داد.

تمرکز معامله گران در حال حاضر روی سطح حمایت ۰.۴۷ دلار است. انتظار می رود این آستانه مهم، سکوی پرشی برای بازگشت احتمالی باشد. با این حال، زمان رسیدن XRP و بازیابی آن از این سطح نامشخص است. فقدان نوسان در حرکات قیمت XRP پیش بینی ها را پیچیده تر می کند.

نوسانات معیاری از فرصت های معاملاتی است که در آن نوسانات قیمتی بزرگتر پتانسیل سود (و زیان) بیشتری را ارائه می دهد. وضعیت فعلی قیمت ثابت این فرصت ها را محدود می کند و به طور بالقوه معامله گران را مجبور می کند تا به دنبال دارایی های پویاتر برای تجارت باشند.

سطوح مقاومت برای تماشا ۰.۵۷۱۴ دلار و ۰.۵۶۳۳ دلار است که اگر شکسته شود می تواند نشان دهنده آغاز یک الگوی معکوس باشد. با این حال، اگر فعالیت خرید قابل توجهی وجود نداشته باشد، این سطوح ممکن است به محدود کردن حرکات صعودی ادامه دهند.

آخرین ایستگاه اتریوم

اتریوم به یک شاخص فنی کلیدی نزدیک می شود و نتیجه می تواند مسیر دارایی را در هفته های آینده تعیین کند. در حال حاضر، قیمت اتریوم نزدیک به نقطه مهمی در تعامل با متحرک نمایی ۵۰ روزه در حال حرکت است.

در این مرحله EMA 50 به عنوان یک سطح مقاومت فوری عمل می کند. بسیار مهم است که ETH بتواند از این سطح بالاتر برود. اگر موفقیت آمیز باشد، می تواند نشانه بازگشت حرکت صعودی باشد، با اهداف بالقوه تعیین شده در سطوح مقاومت بالاتر، مانند بالاترین قیمت اخیر نزدیک به ۲۴۳۶ دلار. با این حال، عدم تجاوز از این سطح ممکن است برای چشم انداز کوتاه مدت اتریوم مشکلاتی ایجاد کند.

رد شدن در EMA 50 می تواند منجر به عقب نشینی قیمت به سمت ۱۰۰ EMA (خط نارنجی) شود که در حال حاضر نزدیک به ۲۱۹۹.۹ دلار است. این نه تنها پیشرفت اخیر را نفی می‌کند، بلکه می‌تواند منجر به یک روند نزولی شود و به طور بالقوه باعث شکل‌گیری روند نزولی شود.

چیزی که تصویر را پیچیده تر می کند، نمایه حجم است. کاهش حجم با نزدیک شدن قیمت به میانگین متحرک نمایی ۵۰ نشان دهنده عدم اعتماد معامله گران است. این می تواند به این معنی باشد که تلاش برای غلبه بر این مقاومت ممکن است با فشار خرید قوی پشتیبانی نشود. از منظر بازار، کاهش حجم در طی افزایش قیمت معمولاً قبل از بازگشت است. این نشان می دهد که حرکت فعلی ممکن است فاقد سوخت لازم برای حفظ یک شکست باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا