🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار سولانا (SOL) با توییت غیرمنتظره ساتوشی جامعه را غافلگیر کرد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بنیانگذار سولانا آناتولی یاکوونکو اخیراً یک توییت غافلگیرکننده در مورد ساتوشی منتشر کرده است که جامعه ارزهای دیجیتال را شگفت زده کرده است.

توییت یاکوونکو پس از انتشار مکاتبات ایمیلی ۱۲۰ صفحه ای بین ساتوشی ناکاموتو و مارتی مالمی، یکی از اولین توسعه دهندگان بیت کوین، در ۲۳ فوریه منتشر شد. این ایمیل ها ایده ها و جزئیات زیادی را در مورد توسعه اولیه و چشم انداز بیت کوین فاش کردند. برخی از اطلاعات شخصی و نظرات ساتوشی.

مرت، مدیر عامل Helius Labs بر دیدگاه ساتوشی در یکی از مکاتبات ایمیلی تاکید می کند: “سرعت پهنای باند، قیمت ها، فضای دیسک و قدرت محاسباتی در صورت نیاز بسیار بالاتر خواهد بود.”

این جمله که بر ایدئولوژی های سولانا تأکید داشت، توجه یاکوونکو را به خود جلب کرد و او را وادار به اظهار نظر کرد: “ساتوشی نیز سولانا را اختراع کرد. این بار او کار بسیار بهتری در پنهان کردن ردپای خود انجام داد. حقیقت وجود دارد.”

با توجه به اینکه آناتولی یاکوونکو خالق سولانا است، تفسیر او ممکن است زبانی باشد، زیرا پروژه های مختلف شباهت های سرگرم کننده ای را بین میراث ساتوشی و نوآوری ها ترسیم می کنند.

Solana (SOL) در سال ۲۰۱۷ ایجاد شد تا مقاومت در برابر سانسور را افزایش دهد تا امکان افزایش گسترده حجم تراکنش ها با هزینه بسیار کمتر نسبت به سایر بلاک چین ها مانند بیت کوین یا اتریوم فراهم شود. این تقریباً شش سال پس از ناپدید شدن خالق بیت کوین ساتوشی ناکاموتو بود. ساتوشی در سال ۲۰۱۱ از اینترنت ناپدید شد.

سولانا از مکانیزم زمان‌بندی جدید اثبات تاریخ (PoH) برای پشتیبانی از ساختار پروتکل اثبات سهام (PoS) خود استفاده می‌کند. نتیجه یک بلاک چین فوق سریع است که می تواند با افزایش استفاده از پروتکل، بدون نیاز به زیرساخت لایه ۲ یا به اشتراک گذاری، مقیاس شود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا