اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار سولانا (SOL) به مسئله مهم امنیت اقتصادی می پردازد

فهرست

  • سولانا (SOL) در نهایت ممکن است با این معیار به اتریوم (ETH) نزدیک شود
  • یاکوونکو از سولانا (SOL) در مورد LST ها: “نه کلیدهای شما، نه امنیت اقتصادی شما”

از آنجایی که ارزش اکوسیستم سهام سولانا (SOL) به ۷۰ میلیارد دلار به دلار آمریکا می رسد، علاقه مندان به ارزهای رمزپایه حدس می زنند که آیا اقتصاد آن از رقیب اصلی خود، اتریوم (ETH) ایمن تر است یا خیر.

سولانا (SOL) در نهایت ممکن است با این معیار به اتریوم (ETH) نزدیک شود

با ارزش کل سهام ۷۰ میلیارد دلار، امنیت اقتصادی سولانا (SOL) به امنیت اقتصادی اتریوم (ETH) نزدیک می شود. جون سو کیم از پلتفرم سهامداری Apybara نیز می گوید که این اندیکاتور یکی از کاتالیزورهای اصلی L2 برای انتخاب اتریوم (ETH) باقی می ماند.

حامیان اتریوم (ETH) نسبت به این پیش بینی ها تردید داشتند. یکی از مشارکت کنندگان Synthetix (SNX) با استفاده از @llamaonthebrink در X، عدم تعادل سهام SOL را برجسته کرد.

صحنه سهام سولانا (SOL) به شدت متمرکز است: اکثریت SOL قفل شده متعلق به بنیاد Solana یا شرکت های VC مرتبط است.

همچنین از همه مهمتر، عرضه SOL تحت تأثیر تورم ۲۰ میلیون دلاری در روز برای سهامداران است. بنابراین، سهم بزرگ SOL سهام را نمی توان به عنوان یک شاخص امنیت اقتصادی برای مالک متوسط ​​تفسیر کرد.

بر اساس ردیاب Staking Rewards، اتریوم (ETH) و سولانا (SOL) همچنان بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده از نظر ارزش خالص سکه های شرط بندی شده هستند.

یاکوونکو از سولانا (SOL) در مورد LST ها: “نه کلیدهای شما، نه امنیت اقتصادی شما”

در همان زمان، سولانا (SOL) بیش از ۶۵ درصد از عرضه خود را در معرض سهام قرار داد، در حالی که دارندگان اتریوم (ETH) تنها ۲۶ درصد از عرضه موجود را به مکانیسم‌های سهام تزریق کردند.

آناتولی یاکوونکو بنیانگذار سولانا (SOL). مورد بحث قرار گرفت در این بحث، تاکید شد که اکوسیستم سهام اتریوم (ETH) نیز متمرکز است:

مگر اینکه از ناحیه Lido، Coinbase، Binance آمده باشد، این امنیت اقتصادی نیست، فقط تورم روشن است.

اگرچه ارزهای رمزنگاری شده در پروتکل‌های استیکینگ مایع هنوز متعلق به صاحبان اصلی خود هستند، یاکوونکو شعار قدیمی طرفداران بلاک چین را به یاد آورد: «نه کلیدهای شما، نه امنیت اقتصادی شما». مفهوم “امنیت اقتصادی” به طور کلی به نظر می رسد یک الگوی رفتاری برای بنیانگذار سولانا (SOL) باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا