اخبار ارز دیجیتال

سولانا (SOL) از BTC و ETH در شاخص نقدینگی عقب مانده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

SOL، سکه اصلی بلاک چین Solana، یکی از بهترین عملکردها در سال گذشته بود و در اواخر دسامبر به بالاترین حد خود رسید. رالی برای مدت کوتاهی متوقف شد قبل از اینکه SOL به افزایش خود ادامه دهد و در جلسه امروز به بالاترین رقم ۱۱۸.۴۸ دلار رسید.

با این حال، تجزیه و تحلیل اخیر توسط ارائه دهنده تحقیقات زنجیره ای Kaiko نشان می دهد که SOL از BTC و ETH در شاخص نقدینگی عقب است.

با توجه به این کایکوSOL همچنان نسبت عمق/حجم بازار کمتری نسبت به BTC و ETH در صرافی‌های متمرکز نشان می‌دهد.

عمق بازار به عنوان توانایی بازار برای حمایت از سفارشات نسبتاً بزرگ بازار بدون تأثیر بر قیمت دارایی تعریف می شود.

به طور معمول، عمق بازار ارتباط نزدیکی با نقدینگی دارد (توانایی خرید یا فروش سریع یک دارایی در بازار با قیمت‌های ثابت). عمق بازار برای یک جفت ارز خاص، “عمیق” بودن نشان می دهد که مقدار قابل توجهی از سفارشات باز در هر دو طرف خرید و فروش وجود دارد و تبادل دارایی با قیمت هایی که ارزش واقعی آن را منعکس می کند آسان تر می کند.

در مورد نسبت عمق به حجم بازار، مقادیر بزرگتر ممکن است عمق بازار بیشتر را نسبت به حجم نشان دهد، در حالی که مقادیر کمتر ممکن است عمق بازار کمتر را نسبت به حجم نشان دهد.

کاهش نسبت عمق/حجم بازار Solana نسبت به بیت کوین و ETH ممکن است به دلیل حجم قابل توجه SOL و کمبود مداوم نقدینگی باشد. با این حال، ثابت می کند که این مهم است زیرا می تواند یک معیار مفید برای ارزیابی توکن ها و شناسایی ناهنجاری ها در مبادلات باشد.

در زمان نوشتن این مقاله، SOL در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۳۸ درصد کاهش یافته و به ۱۱۶ دلار سقوط کرده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا