🚨 اخبار ارز دیجیتال

Solana (SOL) کاهش یافت، قیمت بلافاصله واکنش نشان داد: چه اتفاقی می افتد؟

به روز رسانی: تولید بلوک در شبکه اصلی بتا Solana در ساعت ۱۴:۵۷ UTC پس از به روز رسانی موفقیت آمیز به نسخه ۱.۱۷.۲۰ مجدداً راه اندازی شد و از ساعت ۱۵:۱۵ UTC شبکه به درستی کار می کند.

سولانا اولین قطعی بزرگ خود را در سال ۲۰۲۴ تجربه کرد. این اولین باری بود که شبکه از فوریه ۲۰۲۳ دچار قطعی شد که باعث قطعی در بتای شبکه اصلی شد.

علت قطعی قطعی در حال حاضر توسط مهندسان سولانا در حال بررسی است. با پایین آمدن خوشه بتای شبکه اصلی، عبارت “خروج عمده” به درستی در صفحه وضعیت پست شد، که به این معنی است که وضعیت احتمالاً جدی است. خوشبختانه، تمام گره‌های RPC بتا شبکه اصلی همچنان فعال بودند و مریخ نورد نیز عملیاتی بود. این نشان می دهد که تمام عملکردهای شبکه دست نخورده هستند.

منبع: صفحه وضعیت سولانا

سولانا سال گذشته با چالش‌های مشابهی مواجه شد، اما حل سریع و عملکرد روان در ماه‌های بعد شروع به بازگرداندن اعتماد به انعطاف‌پذیری شبکه کرد.

اکنون، همانطور که دارندگان SOL و کاربران شبکه به دنبال پاسخ هستند، تأثیر آن بر قیمت دارایی همچنان قابل مشاهده است. این قطعی در زمانی رخ داد که شبکه در حال حاضر به عنوان شبکه L1 پیشرو در بازار در نظر گرفته می شد.

با آمدن به نمودار قیمت SOL، دارایی همچنان بی ثبات است و روندهای اخیر به ادغام اشاره دارد. این قطعی به طور بالقوه می تواند بر پویایی بازار تأثیر بگذارد، اما قیمت در زمان انتشار ثابت باقی می ماند. اگر سابقه راهنما باشد، قطعی های قبلی منجر به کاهش قیمت شده است که پس از بازگشت شبکه به عملکرد کامل، بازیابی را به دنبال داشته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا