🚨 اخبار ارز دیجیتال

سولانا (SOL) “جاده بزرگ” را طی می کند

فهرست

  • سولانا می گوید بازار در حال گرم شدن است
  • شلوارک سولانا در حال کوبیدن

سولانا (SOL) که به‌خاطر بلاک‌چین پرسرعت خود شناخته می‌شود ویترین پس از ماه‌ها تثبیت، پیشرفت قابل‌توجهی داشت و دو تا از بهترین عملکردهای خود را پشت سر هم ارائه کرد.

به گفته استیون استرازا، تحلیلگر بازار، این حرکت نه تنها قدرت رو به رشد سولانا را نشان می دهد، بلکه منعکس کننده گسترش وسعت بازار ارزهای دیجیتال است.

SOL در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۴٪ است.

سولانا می گوید بازار در حال گرم شدن است

بر اساس آخرین داده های CoinGlass، بازار مشتقات سولانا افزایش چشمگیری داشته است. حجم معاملات آتی سولانا بیش از ۵۸ درصد افزایش یافت و به ۱۵.۴۵ میلیارد دلار رسید.

بهره باز، تعداد کل قراردادهای مشتقه که هنوز تسویه نشده است، نیز تقریباً ۳۰ درصد افزایش یافت. این نشان می دهد که تعهدات سرمایه گذار اکنون به ۲.۲۴ میلیارد دلار افزایش یافته است.

هم حجم و هم بهره باز رشد قابل توجهی در بازار آپشن داشته اند. این نشان دهنده افزایش فعالیت بازار و انتظار تغییرات قیمت در آینده است.

داده‌های صرافی نشان می‌دهد که بایننس با بالاترین سود آزاد معاملات آتی SOL با ۹۴۴.۳۴ میلیون دلار پیشتاز است و همچنین با ۷.۶۵ میلیارد دلار بر نمودارهای حجمی تسلط دارد.

شلوارک سولانا در حال کوبیدن

با داغ شدن قیمت سولانا، دیگر هیچ آشفتگی در بازار وجود نداشت. داده‌های «رکت»، یک اصطلاح محاوره‌ای برای ارزش موقعیت‌های منحل‌شده به دلیل تغییرات ناگهانی قیمت، انحلال‌های قابل توجهی را در دوره‌های زمانی مختلف نشان می‌دهد.

تنها در یک ساعت گذشته، ۱.۵۰ میلیون دلار در موقعیت های خرید (شرط هایی که قیمت ها افزایش می یابد) نقد شد، در حالی که موقعیت های فروش (شرط در برابر قیمت) ۴۳۲.۹۸ هزار دلار ارزش داشت.

مجموع نقدینگی سرمایه گذاران سولانا (SOL) در ۲۴ ساعت گذشته بالغ بر ۲۲.۸۰ میلیون دلار بوده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا