اخبار ارز دیجیتال

Solana Meme Coin Dogwifhat (WIF) 47% افزایش یافت، چه چیزی پشت این رالی است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogwifhat (WIF)، یک ارز دیجیتال الهام گرفته از میم مبتنی بر بلاک چین سولانا، در ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ درصد افزایش یافت و به رکورد ۰.۵۷۱ دلار رسید.

در زمان نوشتن، WIF با ۴۴.۴۱ درصد افزایش به ۰.۵۴۳ دلار رسیده است. افزایش قیمت Dogwifhat “شیبا اینو” سولانا در ۲۴ ساعت گذشته به دنبال افزایش ۶ درصدی قیمت بیت کوین است.

بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، برای اولین بار از اواخر سال ۲۰۲۱ به سطح ۵۷۰۰۰ دلار بازگشت. قیمت بیت کوین از ابتدای سال تاکنون ۳۲ درصد افزایش یافته است و این روند صعودی طولانی‌مدت خود را ادامه می‌دهد که باعث افزایش علاقه به آلت‌کوین‌ها شده است.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه WIF/USDT، اعتبار: TradingView

توکن بومی سولانا، SOL، که WIF میزبان آن است، نیز روند صعودی کلی بازار را منعکس کرد و در زمان انتشار با ۸ درصد افزایش به ۱۱۱.۴۳ دلار معامله شد.

افزایش کلی بازار علاقه زیادی را در میان معامله گران ایجاد کرده است، همانطور که افزایش قیمت سکه میم نشان می دهد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، بزرگترین توکن‌های میم از نظر ارزش بازار در ۲۴ ساعت گذشته ۹.۱ درصد افزایش یافت و در مجموع به ۲۴.۴۵ میلیارد دلار رسید. علاوه بر Pepe که ۵۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کرد، Dogwifhat نیز با ۴۷ درصد افزایش قیمت ۲۴ ساعته را در بین ارزهای میم رهبری کرد.

حجم معاملات ۲۴ ساعته WIF در راستای افزایش قیمت با ۲۱۰ درصد افزایش به ۱۱۹.۶ میلیون دلار رسید.

بعدش چی؟

قابل ذکر است که WIF پس از کاهش به ۰.۲۸۵ دلار در ۲۴ فوریه در آخر هفته به افزایش خود ادامه داد. گاوها در یک دوره چهار روزه تجمع کردند و سد ۰.۵۳۱ دلاری تعیین شده در ۱۸ ژانویه را شکستند و بالاترین رکورد قبلی WIF را شکستند.

قیمت WIF پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ وارد قلمروی ناشناخته شده است، بنابراین ممکن است پیش‌بینی اینکه کجا خواهد رفت دشوار باشد. منطقاً، شکست پایدار بالاتر از بالاترین سطح تاریخ در ۰.۵۷۱ دلار می تواند آن را به منطقه ۰.۶ دلار برساند.

از سوی دیگر، WIF ممکن است به دنبال پشتیبانی متوسط ​​در مانع قبلی با ۰.۴۷ دلار باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا