🚨 اخبار ارز دیجیتال

افزونه ChatGPT آزمایشگاه Solana به هوش مصنوعی اجازه می دهد تا داده های بلاک چین را دریافت کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این افزونه به ربات‌های چت هوش مصنوعی اجازه می‌دهد تا موجودی کیف پول را بررسی کنند، توکن‌ها را انتقال دهند و NFT بخرند، زمانی که OpenAI این افزونه را به طور گسترده‌تری در دسترس قرار داد.

کاربران Solana (SOL) اکنون می توانند از طریق یک افزونه منبع باز که توسط چت ربات هوش مصنوعی (AI) OpenAI، ChatGPT فعال شده است، با شبکه تعامل داشته باشند.

طبق یک توییت در ۲۵ آوریل توسط Solana Labs، توسعه‌دهنده بلاک چین Solana، این افزونه به ChatGPT اجازه می‌دهد تا موجودی کیف پول را بررسی کند، توکن‌های بومی Solana را منتقل کند و به OpenAI اجازه دهد از افزونه استفاده کند. شما می‌توانید توکن‌های غیرقابل تعویض بخرید. (NFT) در صورت فعال بودن.

آزمایشگاه Solana همچنین توسعه دهندگان را تشویق می کند تا کد منبع باز را برای به دست آوردن داده های مورد علاقه در زنجیره مورد آزمایش قرار دهند.

اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط Solana Labs نشان می دهد که ChatGPT می تواند لیست NFT های متعلق به یک آدرس Solana خاص را بازیابی کند. این پیوند ابرداده پیوست شده به NFT را به اشتراک می گذارد. این احتمالاً از بلاک کاوشگر Solana Labs تهیه شده است.

آزمایشگاه‌های Solana نمی‌گویند که آیا وقتی OpenAI عملکرد افزونه را در دسترس همه قرار دهد، این افزونه راه‌اندازی می‌شود یا خیر.

افزونه جدید ChatGPT با بازیابی اطلاعات از منابع آنلاین، تعامل با وب سایت های شخص ثالث و پاسخ به دستورات درخواستی کاربر کار می کند. این ویژگی اکنون برای همه کاربران در دسترس است.

با این حال، همه از توسعه راضی نیستند.

۱ کاربر توییتر پرسیده شد سولانا ابتدا روی توسعه یک “کاوشگر بلوک کاری” و سپس دیگری تمرکز کرد پرسیده شد چه مزایایی برای اکوسیستم به همراه خواهد داشت؟

به نظر می رسد آزمایشگاه سولانا بیشتر بر روی هوش مصنوعی متمرکز شده است و در ۲۵ آوریل اعلام کرد که پروژه ای را برای ساخت ابزارهای هوش مصنوعی روی سولانا با ۱ میلیون دلار تامین مالی می کند.

کاربران ChatGPT اکنون می توانند سابقه چت را حذف کنند

در همان روز، OpenAI اعلام کرد که کاربران ChatGPT اکنون می توانند تاریخچه چت خود را به لطف ویژگی جدید حفظ حریم خصوصی “خاموش” کنند.

این تیم در بیانیه ای در ۲۵ آوریل از عرضه ویژگی های جدید خبر داد. شروع شد تا کاربران کنترل بیشتری روی داده های خود داشته باشند. این شرکت افزود:

“مکالماتی که در زمانی که سابقه چت غیرفعال است آغاز شده اند، برای آموزش یا بهبود مدل استفاده نمی شوند و در نوار کناری تاریخچه ظاهر نمی شوند.”

OpenAI گفت که این ویژگی در تنظیمات ChatGPT است و می تواند در هر زمان تغییر کند.

OpenAI توضیح داد که مکالمات حذف شده به مدت ۳۰ روز برای اهداف بازبینی برای نظارت بر محتوای توهین آمیز نگهداری می شوند. وقتی پاک شد، مکالمه برای همیشه حذف می شود.

مربوط: اول از بسیاری؟ممنوعیت ChatGPT ایتالیا می تواند موجی از مقررات هوش مصنوعی را ایجاد کند

شرکت هوش مصنوعی همچنین یک گزینه “صادرات” جدید برای کاربران اضافه کرده است تا داده های خود را دانلود کنند تا بهتر بفهمند ChatGPT چه اطلاعاتی را ذخیره می کند.

ویژگی‌های جدید حریم خصوصی زمانی ارائه می‌شوند که ایتالیا اخیراً اولین کشور اروپایی است که ChatGPT را تا زمانی که مطابق با قانون حفاظت از داده‌های عمومی (GDPR) با قانون حفظ حریم خصوصی کاربران اتحادیه اروپا مطابقت داشته باشد، ممنوع کرده است.

مجله: امیلی شی خالق NFT: ایجاد هنر مولد «ارگانیک» از الگوریتم های رباتیکنویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا