اخبار ارز دیجیتال

توسعه دهنده بازی Solana Automata اخراج دسته جمعی را اعلام کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مایکل واگنر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، گفت: “با قلب سنگینی این نامه را می نویسم تا اخبار مربوط به تلاش های بازسازی تیم را که امروز انجام می دهیم به اشتراک بگذارم.”

توسعه‌دهنده بازی سولانا Automata (ATMTA) برای حفظ قابلیت‌های توسعه Star Atlas تحت “تقویت مشاغل قابل توجهی” قرار خواهد گرفت. پس از سازماندهی مجدد، تیم Automata فقط ۴۵ پرسنل خواهد داشت که از ۲۳۵ نفر در پایان سال ۲۰۲۲ کمتر است.

مایکل واگنر، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران ATMTA در بیانیه‌ای در ۲۴ ژوئیه در دیسکورد گفت که تیم سازمان‌دهی‌شده در عوض تمرکز خود را به «ارائه SAGE و اپلیکیشن موبایل Crew» معطوف خواهد کرد. در همین حال، او گفت که توسعه کیت توسعه نرم‌افزار ترکیبی (SDK) برای Unreal Engine 5 و Solana “با سرعت بسیار کمتری از سر گرفته خواهد شد.” SDK به عنوان پایه ای برای بازی Star Atlas عمل می کند.

در توضیح این تغییر، واگنر نوشت که حدود ۳۳ درصد از درآمد پروژه به عنوان اطلس توکن درون بازی استفاده می‌شود که تیم آن را محکم نگه داشته است. این توکن در سال گذشته حدود ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. علاوه بر این:

ما همچنین مجبور بودیم مالیات‌های قابل توجهی به ۳۰ میلیون دلار بپردازیم. همانطور که می‌دانید، ورشکستگی FTX حدود ۱۵ میلیون دلار از خزانه‌داری را برای ما به همراه داشت که بخش قابل توجهی از موجودی نقدینگی ما بود.»

توسعه دهندگان گفتند که تیم موفق شده بود “بخش قابل توجهی” از بودجه FTX را در ژانویه بازیابی کند، اما باند فرودگاه همچنان “به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.” واگنر همچنین گفت بعید است که این پروژه به توافقنامه تامین مالی سهام و بدهی که در ژانویه امضا شد، برسد.

“این یک واقعیت تلخ است که نرخ های توسعه کیفیت AAA فعلی سرمایه بر است و در حال حاضر بدون تغییرات قابل توجه در استراتژی تجاری ناپایدار است.”

در همان زمان، بلاک چین سولانا بالاترین میزان استفاده خود را در نیمه اول سال ۲۰۲۳ مشاهده کرد. آپتایم شبکه در سه ماهه دوم ۱۰۰% بود. بنیاد سولانا در اوایل سال جاری کمک مالی را برای حمایت از اکوسیستم معرفی کرد.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین های میم احمقانه سرمایه گذاری می کنند: یک برنامه ۳ نقطه ای برای موفقیت

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا