اخبار ارز دیجیتال

طبق داده ها، هزینه های سولانا در شش ماه ۲۸۰۰ درصد افزایش یافته است

در سال ۲۰۲۳، سولانا (SOL) از بسیاری جهات بهترین عملکرد بلاک چین را داشت. با شروع سه ماهه سوم، توسعه دهندگان، مشتریان و بازرگانان به بلاک چین آزاد شده از روابط FTX/Alameda بازگشتند.

میانگین دستمزد سولانا به سرعت در حال افزایش است: اعداد را ببینید

میانگین کارمزد دلار آمریکا به ازای هر تراکنش در بلاک چین Solana (SOL) بین آگوست ۲۰۲۳ تا فوریه ۲۰۲۴ به طور قابل توجهی افزایش یافته است. شاخص عملکرد حیاتی شبکه تقریبا ۳۰ برابر از ۰.۰۰۱ دلار به ۰.۰۳ دلار افزایش یافت.

داده‌های ردیاب متمرکز بر موسسات تحقیقاتی خود را قدرت دهید، توسط طغرل ماهارموف، کهنه‌کار اتریوم (ETH)، محقق در بلاک چین Scroll L2 به اشتراک گذاشته شد.

در همان دوره، قیمت Solana (SOL)، دارایی اصلی بلاک چین، از ۱۹ دلار به ۱۲۰ دلار افزایش یافت. SOL بار دیگر از نظر ارزش بازار (به استثنای استیبل کوین‌ها) به سه آلت‌کوین برتر رسید که تنها توسط اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) پیشی گرفت.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، تعدادی از روایت‌ها در بلاک چین Solana (SOL) در ماه‌های اخیر منتشر شده است. سکه‌های میم سولانا (SOL) در ماه ژانویه پس از ظهور Bonk (BONK) و Dogwifhat (WIF) همه سرفصل‌ها را به خود اختصاص دادند.

Bonk (BONK) با ارزش ۷۳۳ میلیون دلار سومین سکه بزرگ میم باقی مانده است.

یاکوونکوی سولانا در مورد پویایی دستمزد: “بسیار جالب”

پیش از این، در دسامبر ۲۰۲۳، سولانا (SOL) شیفته یک جنون هوابرد بود. DEX Jupiter (JUP) اصلی بلاک چین از نظر حجم معاملات حتی Uniswap (UNI) را نیز تحت الشعاع قرار داده است.

به هر حال، آناتولی یاکوونکو، بنیانگذار سولانا خوشبین درباره آمار کارمزدهای بلاک چین:

بسیار خوب است زیرا میانگین قیمت هر تگزاس هنوز زیر یک پنی است

SOL سولانا در CEX های عمده نقطه ای با ۰.۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰۲ دلار تغییر می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا