اخبار ارز دیجیتال

Solana Dog Coin Bonk (BONK) افزایش ۹ درصدی در بازیابی. چی شد؟

تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Bonk (BONK)، یک سکه میم با تم سگ که بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است، بازگشت قابل توجهی داشته است و در ۲۴ ساعت گذشته پس از یک دوره کاهش، ۹ درصد افزایش یافته است. این ارز دیجیتال که در ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲ به عنوان پروژه ای تحت رهبری جامعه راه اندازی شد، با هدف تقویت اکوسیستم سولانا از طریق ارائه ابزارها و موارد استفاده متنوع به صاحبان خود، انجام شد.

عملکرد قیمت Bonk در سال گذشته قابل توجه بود. در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۳ تقریباً ۱۳۰۰۰٪ افزایش یافت و به بالاترین سطح تاریخ ۰.۰۰۰۰۳۴۱۹ دلار رسید.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه BONK/USD، با حسن نیت: TradingView

با این حال، پس از قفل شدن آن اوج‌ها، ارز دیجیتال اصلاح قابل‌توجهی را تجربه کرد و در روزهای بعد که بازار کریپتو با نوسانات و عدم اطمینان مواجه شد، نزدیک به ۶۸ درصد کاهش یافت. ارزش بازار Bonk نیز به ۶۹۸ میلیون دلار فعلی کاهش یافته است.

با این حال، به نظر می رسد که Bonk بهبودی جزئی داشته باشد زیرا در زمان انتشار با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۹۷ دلار معامله می شود و در ۲۴ ساعت گذشته ۹ درصد بهبود یافته است. میم کوین نیز در مدت مشابه شاهد افزایش حجم معاملات بود و به بیش از ۱۲۳.۹۶ میلیون دلار در مدت مشابه رسید.

BONK در لیست جدید بورس امتیاز کسب می کند

در اخبار مثبت مهم برای توکن سگ، BONK یک لیست صرافی جدید دریافت کرده است. صرافی کریپتو مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا اعلام کرد که توکن Bonk (BONK) را در ۲۴ ژانویه ۲۰۲۴ فهرست می کند و آن را برای معاملات نقدی در دسترس قرار می دهد.

همچنین BONK در فهرست قرار خواهد گرفت: BTSE ها یک اکوسیستم گسترده تر از ۱۰ صرافی رمزنگاری برچسب سفید که نقدینگی و قیمت گذاری بهتری را ارائه می دهد. کاربران می توانند BONK را از طریق جفت های معاملاتی BONK/USDT و BONK/USDC معامله کنند.

سپرده ها، معاملات و برداشت های BONK به طور همزمان در ۲۴ ژانویه ۲۰۲۴ در ساعت ۱۶:۰۰ (به وقت سنگاپور) فعال می شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا