🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل سولانا قطع شبکه صورت‌حساب ناشی از رای‌گیری زنجیره‌ای را قطع کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آناتولی یاکوونکو، بنیانگذار و مدیر عامل آزمایشگاه سولانا، گفت که این ادعا که قطع شبکه سولانا به دلیل رای گیری زنجیره ای ایجاد شده است، ناشی از “جهل محض” است.

آناتولی یاکوونکو، موسس و مدیر عامل آزمایشگاه سولانا، ادعاهایی مبنی بر اینکه قطع شبکه سولانا به دلیل تعداد زیادی پیام اعتبارسنجی و یک سیستم رای گیری زنجیره ای است که لایه اجماع آن را مسدود می کند، نادیده گرفت.

بنیاد سولانا در پستی در ۲۷ فوریه تایید کرد که “علت اصلی” قطع شبکه ۲۰ ساعته اخیر هنوز نامشخص است، اما مدیر عامل تصمیم سولانا برای گنجاندن رای گیری زنجیره ای به عنوان یک تراکنش را تایید کرد. “یکی عظیم” بود. بسیاری از قطعی ها به دلیل “نقص طراحی” رخ داده است.

موضوع بحث برانگیز مورد بحث توسط کاربر توییتر DBCryptoX در ۲۷ فوریه پس از قطعی ۲۰ ساعته شبکه سولانا ارسال شد که نشان می‌دهد تعداد زیادی از پیام‌های اعتبارسنجی و رای‌گیری روی زنجیره شبکه را مسدود می‌کند.

با این حال، یانکوونکو حدود ۲۰ دقیقه بعد در توییتی پاسخ داد و گفت که این نظریه ناشی از “جهل محض” است.

او توضیح داد که به طور خلاصه، رای دادن بخشی از یک “نصاب غول پیکر واحد” به ارائه همزمان “سطوح امنیتی فوق العاده و توان عملیاتی بالا و هزینه های پایین” کمک می کند.

با این حال، یاکوونکو دقیقاً ادعای DBCryptoX مبنی بر اینکه ۹۰ تا ۹۵ درصد تراکنش‌های سولانا شامل این پیام‌های اعتبارسنجی و رأی‌های زنجیره‌ای است را رد نکرد. پیشنهاد می دهد این به من کمک کرد “سیستم را گیر کنم”.

DBCryptoX ادعا می‌کند که پیام‌های اعتبارسنجی و رای‌گیری روی زنجیره شبکه Solana را مسدود می‌کند. سس: توییتر.

DBCryptoX همچنین خاطرنشان کرد که قطع شدن شبکه مربوط به گذشته است، زیرا اعتبار رسان ها از ابزارهای خارج از زنجیره مانند سیستم های پیام رسانی مانند Discord برای رسیدن به اجماع و رسیدن به اجماع (در نتیجه تبدیل شدن به یک راه حل) زمان قابل توجهی را صرف می کنند. ادعا می شود ۲۰ ساعت است.

مربوط: Solana Spaces فروشگاه های خود را در نیویورک و میامی هفت ماه پس از افتتاح می بندد

به نظر می رسد بسیاری از مفسران پست اصلی DBCryptoX نیز با نظریه آنها مخالف هستند.

الکس کروگر، مهندس نرم‌افزار، نحوه استفاده از Wallet Phantom را توضیح می‌دهد گفت قطع شدن شبکه احتمالاً بیش از یک علت است و اعتبار سنجی ها در سیستم های اثبات سهام به ارتباطات شبکه زیادی برای انجام اعتبارسنجی نیاز دارند.

اگرچه این شبکه به طور رسمی در ۲۵ فوریه بازگشایی شد، به نظر می رسد اعضای جامعه ارزهای دیجیتال از قطعی شبکه سولانا خسته شده اند.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با آزمایشگاه سولانا تماس گرفت، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا