اخبار ارز دیجیتال

توکن PYTH مبتنی بر Solana به دنبال ایردراپ فاز ۲ شبکه Pyth 10 درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در نتیجه رویدادهای خارق العاده، توکن شبکه Pyth مبتنی بر Solana (PYTH) افزایش قابل توجهی را تجربه کرد. بالا آمدن قیمت آن در ۲۴ ساعت گذشته با ۱۰.۰۹ درصد افزایش به ۰.۵۳۴۴ دلار رسید. این افزایش فقط یک سود موقت نیست. طی ۳۰ روز گذشته، PYTH افزایش چشمگیر ۱۰۹.۲۹ درصدی را تجربه کرده است که بر اعتماد سرمایه گذاران و علاقه بازار به این دارایی دیجیتال تاکید می کند.

حجم معاملات ۲۴ ساعته PYTH نیز با افزایش قابل توجه ۱۲۷.۶۰ درصدی به ۱۷۷,۶۰۲,۲۳۱ دلار رسید. در نتیجه، ارزش بازار توکن PYTH با ۸.۹۹٪ افزایش به ۸۰۰,۱۲۹,۲۹۹ دلار رسید و آن را به عنوان هشتاد و دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار از نظر ارزش بازار رتبه بندی کرد.

اعلان ایردراپ استراتژیک PYTH

این عملکرد خارق‌العاده بازار ارتباط نزدیکی با تحولات اخیر دارد. اعلامیه از شبکه Pyth، ارائه دهنده پیشرو اوراکل های قیمت در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi). این شبکه مرحله دوم ایردراپ ماسبق خود را راه اندازی کرده است که نقطه عطف مهمی در نقشه راه آن به شمار می رود.

این مرحله به توزیع ۱۰۰ میلیون توکن PYTH، به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون دلار با نرخ ارز فعلی، به بیش از ۱۶۰ برنامه DeFi اختصاص دارد که داده‌های بازار بی‌درنگ شبکه Pyth را در عملیات خود ادغام می‌کنند. استراتژی شبکه Pyth تلاش هدف آن تقویت موقعیت خود به عنوان شبکه اول اوراکل با پاداش و تشویق طیف گسترده ای از برنامه های Web3 است.

ذینفعان این ایردراپ سخاوتمندانه طیف وسیعی از موارد استفاده را پوشش می‌دهند، از مبادلات غیرمتمرکز گرفته تا پروتکل‌های وام دهی و پلت‌فرم‌های تحلیلی، بنابراین پشتیبانی گسترده‌ای را از اکوسیستم شبکه ارائه می‌کنند. شبکه Pyth با ارائه فیدهای قیمتی با کیفیت بالا و با تاخیر کم در چندین کلاس دارایی، از جمله ارزهای رمزنگاری شده، سهام و موارد دیگر، خود را متمایز می کند.

موفقیت شبکه Pyth و افزایش متعاقب آن در ارزش توکن PYTH بر نقش حیاتی داده‌های دقیق و قابل اعتماد بازار در صنعت در حال تحول DeFi تأکید می‌کند. همانطور که فناوری بلاک چین به تکامل خود ادامه می دهد، ادغام بلادرنگ فیدهای داده برای توسعه محصولات و خدمات مالی نوآورانه به طور فزاینده ای حیاتی خواهد شد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا