🚨 اخبار ارز دیجیتال

شبکه Pyth مبتنی بر Solana (PYTH) به دنبال فهرست اصلی بیش از ۲۰٪ افزایش یافته است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک توسعه قابل توجه، شبکه Pyth (PYTH)، یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز ساخته شده بر روی بلاک چین Solana (SOL)، من شهادت دادم افزایش چشمگیر ارزش بازار توکن PYTH پس از اعلام فهرست شدن در Binance، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال، بیش از ۲۰ درصد افزایش یافت.

بایننس تایید شده این شرکت اعلام کرد که شبکه Pyth (PYTH) را فهرست کرده و تجارت چند جفت معاملاتی نقطه‌ای، از جمله PYTH/BTC، PYTH/USDT، PYTH/FDUSD، و PYTH/TRY را از ساعت ۱۲:۰۰ UTC در ۲ فوریه ۲۰۲۴ فعال می‌کند. این فهرست نقطه عطف مهمی برای PYTH است و منعکس کننده شناخت و پذیرش فزاینده فناوری آن در چشم انداز گسترده تر ارزهای دیجیتال و DeFi (مالی غیرمتمرکز) است.

توکن Pyth به سرعت در حال افزایش است

بلافاصله پس از اعلام، قیمت PYTH با ۲۰.۷۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۴۸۸۲ دلار رسید. علاوه بر این، حجم معاملات ۲۴ ساعته PYTH با ۱۸۱.۶۳ درصد افزایش به ۲۱۵.۵ میلیون دلار رسید. این افزایش در فعالیت معاملاتی همچنین ارزش بازار PYTH را به ۷۳۳.۷ میلیون دلار افزایش داد و آن را به عنوان هشتاد و هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار قرار داد که گواهی بر تکامل آن است. محبوبیت و اعتماد سرمایه گذاران

شبکه Pyth با ماموریت اصلی خود ارائه داده های بازار مالی با کیفیت بالا و در زمان واقعی برای برنامه های DeFi متمایز است. در همین حال، عمل در سولانا بلاک چین یک انتخاب استراتژیک برای شبکه Pyth است. Solana به دلیل توان عملیاتی بالا و ویژگی‌های تاخیر کم، که برای انتقال بی‌درنگ داده‌ای که Pyth قصد ارائه آن را دارد، ضروری است، قدردانی می‌شود.

این همسویی فناوری و هدف، شبکه Pyth را به عنوان یک مؤلفه زیرساختی حیاتی در فضای اوراکل بلاک چین قرار می دهد و به توسعه دهندگان قراردادهای هوشمند در بیش از ۴۰ بلاک چین امکان می دهد به داده های دقیق و آنی لازم برای عملیات خود دسترسی داشته باشند. همانطور که PYTH به رشد و گسترش پیشنهادات خود ادامه می دهد، آینده این پروژه نوآورانه و مشارکت آن در اکوسیستم DeFi امیدوارکننده به نظر می رسد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا