اخبار ارز دیجیتال

پروتکل مبتنی بر سولانا با هدف غیرمتمرکز کردن اشتراک‌گذاری سفر ۹ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

پروتکل TRIP به شرکت‌های اشتراک‌گذاری و رانندگان امکان رقابت برای مسافران را می‌دهد، زیرا بلاک چین باعث ایجاد اختلال در بازارهای موجود می‌شود.

با توجه به همکاری مهندسی غیرمتمرکز (DEC)، شرکت سازنده پروتکل مبتنی بر سولانا TRIP، صنعت اشتراک سواری برای تغییر پارادایم دیگری با پروتکل Web3، با شرکت‌ها و رانندگان جدید با استفاده از الگوریتم‌های منطبق، آماده است. شما می‌توانید با استفاده از یک وسیله نقلیه پیشنهاد قیمت بدهید. برنامه های کاربردی مبتنی بر تحرک

به گفته DEC، اکوسیستم TRIP به شرکت ها و سوارکاران اجازه می دهد تا در یک بازار مشترک همکاری و رقابت کنند. این پروتکل همچنین به فعال ترین شرکت کنندگان درگیر در مدیریت راننده و مشتری پاداش می دهد.

اولین شرکتی که TRIP را اجرا می کند Teleport است، یک برنامه غیرمتمرکز اشتراک گذاری سواری که شرکت مادر DEC قصد دارد در ماه دسامبر راه اندازی کند. در ۲۷ اکتبر، این شرکت یک دور اولیه ۹ میلیون دلاری را به طور مشترک توسط Foundation Capital و Road Capital اعلام کرد.

پل بوهم، مدیر عامل شرکت DEC و یکی از بنیانگذاران Teleport، به کوین تلگراف گفت که فناوری های Web3، از جمله TRIP، «جایگزین پلتفرم های بسته تحت مدیریت انحصارات شرکتی با منبع باز و رقابتی خواهند شد، و برای جایگزینی آن با «پروتکل غیرمتمرکز» رقابت خواهند کرد. عادلانه برای همه.”

بوهم گفت که این بودجه اضافی برای “راه اندازی دائمی TRIP در شهرهای خاص” استفاده خواهد شد. همچنین به شرکت کمک می کند تا به نقطه عطف تمرکززدایی خود برسد.

با استفاده از یک راه حل مبتنی بر بلاک چین، سوارانی که از اکوسیستم TRIP استفاده می کنند، می توانند با استفاده از USD Coin (USDC) روی Solana و ارز فیات از طریق Apple Pay پرداخت کنند. رانندگان می توانند استیبل کوین ها را به عنوان پرداخت مستقیم به حساب های بانکی خود بپذیرند یا واریز کنند. در کیف پول آنها

کارمند سابق اوبر و سرمایه‌گذار اولیه گفت: «تلپورت با تبدیل اشتراک‌گذاری سواری به یک پروتکل، چیزی را می‌سازد که اوبر در سال ۲۰۱۰ نمی‌توانست بسازد و آنچه اوبر باید اکنون بسازد.» رایان مک کیلن، همکار خانه گفت. گرد. سرمایه گذاران دیگر عبارتند از پنجشنبه ونچرز، ۶th Man Ventures، ۳۰۵ Ventures و Common Metal.

طبق تحقیقات Precedence، انتظار می‌رود بازار اشتراک‌گذاری سواری تا سال ۲۰۳۰ به ۳۴۴.۴ میلیارد دلار افزایش یابد.

طبق داده‌های Statista، اوبر محبوب‌ترین اپلیکیشن حمل‌ونقل سواری در جهان است که هر ماه ۹۳ میلیون نفر از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا