🚨 اخبار ارز دیجیتال

میم کوین مبتنی بر Solana 30 درصد افزایش یافت و از شیبا اینو در حجم معاملات پیشی گرفت

فهرست

  • بهترین سکه های میم
  • یک دیوانگی در هوا

میم سکه مبتنی بر سولانا Wen (WEN) مشاهده گردید افزایش چشمگیر ۴۲.۶۴٪ در معاملات روزانه.

ارز دیجیتالی که تحت کد WEN معامله می شود از نظر حجم معاملات ۲۴ ساعته از شیبا اینو معروف ($SHIB) پیشی گرفته است. افزایش قیمت به ۰.۰۰۰۱۴۵۴ دلار در بحبوحه موج گسترده تری از هیجان در صنعت میم کوین رخ می دهد.

بهترین سکه های میم

دوج کوین (DOGE) علیرغم افت ۵.۱۰ درصدی هفته گذشته، با ارزش بازار قوی بیش از ۱۱ میلیارد دلار، با اختلاف زیادی همچنان بزرگترین میم کوین است.

در همین حال، Bonk (BONK) و Shiba Inu (SHIB) شاهد نوسانات در ارزش های خود بوده اند. BONK در برابر افت ۲ درصدی SHIB، رشد هفتگی متوسط ​​۳.۷۶ درصدی را ثبت کرد.

ون، یک فرد پرت در این گروه، با افزایش سرسام آور ۴۶.۴۴ درصدی در یک روز، توجهات را به خود جلب کرد، اما نسبت به هفته قبل افت شدید ۱۰۰ درصدی را نیز نشان داد.

حجم معاملات ۲۴ ساعته نشان دهنده افزایش علاقه سرمایه گذاران است که می تواند به فعالیت های اخیر بازار یا تحولات خاص سکه نسبت داده شود، با افزایش قابل توجه WEN 120 میلیون دلار.

یک دیوانگی در هوا

اکوسیستم سولانا در حال شلوغی است، به خصوص با افت سکه میم ون که هدف آن رسیدن به بیش از یک میلیون کیف پول است.

این رویداد شبکه را پایدار نگه داشت اما منجر به نوسانات قابل توجه قیمت نیز شد. به نظر می رسد که استراتژی قطره هوایی WEN بخشی از یک ابتکار گسترده تر برای گسترش اکوسیستم است، که شامل عملکرد خارق العاده تبادل غیرمتمرکز (DEX) مشتری نیز می شود.

مشتری اخیراً Uniswap V3 مبتنی بر اتریوم را در حجم معاملات ۲۴ ساعته با ۵۱۹.۸ میلیون دلار در مقایسه با ۵۱۰ میلیون دلار Uniswap تحت الشعاع قرار داد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا