🚨 اخبار ارز دیجیتال

LEFT در مقابل ETH: برد سولانا به این شاخص مهم بستگی دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارزهای دیجیتال اصلی Solana (SOL) و Ethereum (ETH) به عنوان دو رقیب سرسخت در فضای بلاک چین برجسته هستند که هر کدام برای برتری در رقابت هستند.

اخیراً توجه به نسبت SOL/ETH معطوف شده است که نشانه ای از روند بالقوه به نفع سولانا است. با ادامه افزایش این نسبت، نشان می دهد که قیمت SOL ممکن است عملکرد برتر خود را در برابر اتریوم حفظ کند.

به گفته یکی از بنیانگذاران Glassnode “نژنتروپیکدر X، نسبت SOL/ETH در حال کاهش است زیرا سولانا از اواخر سال ۲۰۲۲ به شدت افزایش یافته است.

افزایش نسبت SOL/ETH نشان می دهد که ارزش Solana نسبت به اتریوم در حال افزایش است. Negentropic نموداری را ارائه می دهد که این روند را نشان می دهد. او همچنین پیش بینی می کند که جفت شدن SOL/ETH می تواند به ۰.۷۶ یا بالاتر برسد.

Negentropic معتقد است که با افزایش نسبت SOL/ETH، قیمت Solana ممکن است به عملکرد بهتر از اتریوم ادامه دهد.

سولانا (SOL)، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در هفته‌های اخیر ارزش خود را افزایش داده است و به همراه سایر بخش‌های بازار دوباره رشد کرده و به روند صعودی ادامه می‌دهد که قیمت آن را در دسامبر به بالای ۱۲۰ دلار رساند، قبل از اینکه شتاب آن برای چند ماه کاهش یابد. .

قیمت سولانا در هفته گذشته برای اولین بار از دسامبر ۲۰۲۱ به بالای ۲۰۰ دلار رسید. سولانا در ۱۸ مارس، چهار روز پس از اینکه بیت کوین به بالاترین حد خود یعنی ۷۳۸۳۵ دلار رسید و اتریوم از مرز ۴۰۰۰ دلار گذشت، به بالاترین سطح خود یعنی ۲۱۰ دلار رسید.

سولانا، مانند سایر ارزهای دیجیتال بزرگ، پس از رسیدن به نقطه عطف سقوط کرد و در ۲۰ مارس به ۱۶۲ دلار سقوط کرد. با این حال، قیمت پس از آن به ۱۹۲ دلار افزایش یافت که در ۲۴ ساعت گذشته تا زمان نگارش این مقاله ۹ درصد افزایش داشت.

ارزش سولانا همراه با افزایش فعالیت های معاملاتی مالی غیرمتمرکز (DeFi) و همچنین افزایش میم کوین های مبتنی بر Solana، که موج جدیدی از جنون های ارزهای دیجیتال را برانگیخته است، افزایش یافته است.

Solscan گزارش داد که در ۲۴ مارس، ۶۵۶۸ توکن جدید ایجاد شده با استفاده از استاندارد توکن SPL در Solana ظاهر شد و ۱۷۷۷ NFT جدید ایجاد شد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا