اخبار ارز دیجیتال

رالی پلتفرم توکن اجتماعی تعطیلی زنجیره جانبی را اعلام کرد

لری در تصمیم خود مبنی بر شروع از کار انداختن زنجیره های جانبی در پلتفرم خود پس از ۳۱ ژانویه، یک سال چالش برانگیز برای صنعت کریپتو ذکر کرد.

پلتفرم توکن اجتماعی Rally اعلام کرده است که دیگر نمی‌تواند به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در زنجیره جانبی خود دسترسی داشته باشد.

رالی گفت، در سراسر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، کاربران گزارش دادند که زنجیره‌های جانبی پلتفرم‌ها پس از ۳۱ ژانویه “شروع به نابودی” می‌کنند، و کاربران پس از بسته شدن کامل سایت‌ها دیگر نمی‌توانند به NFT دسترسی داشته باشند. توسعه دهندگان سایت نگفتند که در آینده یک مسیر جایگزین ارائه خواهند کرد، اما به ایجاد “تجربه و/یا محصول کمتر از وب ۳ در شبکه اصلی” اشاره کردند.

رالی گفت: سال ۲۰۲۲ نه تنها برای پلتفرم، بلکه برای کل صنعت کریپتو سال چالشی بوده است. “تیم بی وقفه برای یافتن راهی به جلو کار کرده است، اما چالش ها و بادهای مخالف کلان آنقدر طاقت فرسا هستند که نمی توان در محیط فعلی بر آن غلبه کرد.”

مربوط: توکن های اجتماعی موتور Web3 هستند، از پایگاه های طرفداران گرفته تا مشوق ها.

لری سازندگان و هنرمندان را تشویق کرد تا پروژه‌های نشانه اجتماعی خود را راه‌اندازی کنند و جوامع مستقلی را مستقیماً بر روی پلتفرم ایجاد کنند. «Creator Coins» اساساً به کاربران این امکان را می داد که از خود درآمد کسب کنند و درآمد اضافی کسب کنند.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا