اخبار ارز دیجیتال

پاسپورت NFT اسنوپ داگ به طرفداران این امکان را می دهد که با رپر به صورت دیجیتالی گشت و گذار کنند.

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

NFT به مالکان امکان دسترسی به محتوای پشت صحنه آپلود شده توسط اسنوپ داگ را در حین تور می دهد.

نماد رپ و کارآفرین کالوین کولدزر-برادوس جونیور، معروف به اسنوپ داگ، با یک پروژه توکن غیرقابل تعویض (NFT) که به طرفداران اجازه می دهد تا زندگی تور او را دنبال کنند، به وب 3 بازگشته است.

در طی این اعلامیه، این خواننده رپ از سری پاسپورت اسنوپ داگ، یک مجموعه NFT که دسترسی به محتواهای مختلف، از جمله ویدئوهای پشت صحنه و عکس های آپلود شده توسط اسنوپ داگ در حین تور را فراهم می کند، رونمایی کرد. دارندگان پاسپورت NFT همچنین واجد شرایط انتشار آثار هنری، کالاها و موارد دیگر در آینده هستند.

این خواننده رپ می‌گوید که مدت‌هاست که کارها را به جلو می‌برد و معتقد است کالاهای دیجیتال بخشی از آینده هستند. او همچنین هنرمندان دیگر را به الگوبرداری از او تشویق کرد. اسنوپ داگ در بیانیه ای گفت: “امیدوارم هنرمندان دیگر کارهای من را ببینند و به نوآوری خود ادامه دهند.”

این پروژه با همکاری پلتفرم Web3 Transient Labs انجام شد. مدیر عامل پلتفرم، کریس اوستیچ، گفت که این پلتفرم همیشه به دنبال راه‌هایی برای «ارائه تجربیات منحصربه‌فرد» با استفاده از بلاک چین است و همکاری با اسنوپ داگ این امکان را فراهم کرده است.

پروژه پاسپورت NFT اسنوپ داگ.منبع: اسنوپ پاسپورت

اسنوپ داگ یک شرکت کننده فعال در طرح های مختلف Web3 است. در سال 2021، خواننده رپ خود را به عنوان یک کلکسیونر ناشناس NFT، “Cozomo de’ Medici” اعلام کرد که در آن زمان کیف پولش حدود 17.6 میلیون دلار ارزش داشت.

مربوط: NFT های موسیقی به سازندگان مستقل کمک می کند تا کسب درآمد کنند و پایگاه های طرفداران ایجاد کنند

جدا از جمع آوری NFT، این خواننده رپ همچنین مجموعه NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC) را از طریق همکاری با یکی دیگر از نمادهای رپ امینم معرفی کرد. این دو آهنگ را منتشر کردند و آن را در جوایز موسیقی MTV اجرا کردند.

در 6 مارس، اسنوپ داگ نیز یکی از بنیانگذاران یک پلتفرم پخش زنده تحت وب 3 به نام Shiller بود. این برنامه قصد دارد فناوری Web3 را با محتوای جریانی در زمان واقعی ترکیب کند. این خواننده رپ به همراه کارآفرین فناوری سام جونز به عنوان یکی از بنیانگذاران پروژه معرفی شدند.

مجله: در اینجا نحوه تعامل ZK Ethereum آمده است

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا