اخبار ارز دیجیتال

اینفلوئنسرهای اسنپ چت از AI Doppelgangers برای تبدیل Simps به پول نقد استفاده می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با CarynAI، Caryn Marjorie چیزی را راه اندازی کرده است که مستقیماً از یک فیلم علمی تخیلی به نظر می رسد.

به نظر می رسد اینفلوئنسر ۲۳ ساله اسنپ چت با راه اندازی نسخه دوست دختر مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) از خود از طریق ربات چت OpenAI ChatGPT از کتاب SimpDAO خارج شده است.

اینفلوئنسر مورد بحث، کارین مارجوری، ۱.۸۴ میلیون مشترک در اسنپ چت و ۲۱۵۰۰۰ دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

این پروژه که CarynAI نام دارد، ساخته شده توسط Forever Voices، از صدای بیش از ۲۰۰۰ ساعت از ویدیوهای حذف شده مارجوری در یوتیوب برای ایجاد یک دوست دختر مجازی استفاده می کند. این در قالب متن و صدا ارائه می شود، با هوش مصنوعی که از نزدیک الگوهای صدا و گفتار واقعی او را تکرار می کند.

بر اساس اسنادی که فورچون در مقاله ۱۰ می خود به آن اشاره کرد، این پروژه ۱۰۰۰ ثبت نام را در هفته اول بتای اولیه خود ثبت کرد که روز سه شنبه به پایان رسید.

کاربران در هر دقیقه تعامل با CarynAI حدود ۱ دلار می پردازند و این پروژه قبلاً ۷۱۶۱۰ دلار درآمد در بتای اولیه خود ایجاد کرده است. مارجوری همچنین به مجله فورچون گفت که انتظار دارد در نهایت حدود ۵ میلیون دلار در ماه درآمد داشته باشد زیرا به ۲۰۰۰۰ مشترک در میان دنبال کنندگان بزرگ خود نیاز دارد.

او به مجله فورچون گفت: چه به کسی نیاز داشته باشید که به شما آرامش دهد، به شما عشق بدهد یا فقط بخواهید از اتفاقی که در مدرسه یا محل کار رخ داده شکایت کنید، CarynAI برای شما آماده است. CarynAI – واقعاً هر چیزی با مکالمه امکان پذیر است. “

سوالات متداول CarynAI. منبع: caryn.ai

اصطلاح SimpDAO توسط اریک وال، تحلیلگر بلاک چین برای توصیف یک پروژه رمزنگاری/NFT که توسط یک تأثیرگذار/مشهور با طرفداران زیادی راه اندازی شده بود، ابداع شد. این طرفداران زمان، پول و سازمان غیرمتمرکز خود را می دهند تا پروژه ها را برای عزیزانشان موفق کنند.

مربوط: مدیر عامل OpenAI در کنگره با مدافع “تعلیق هوش مصنوعی” و مدیران IBM شهادت می دهد

با استفاده از هوش مصنوعی، به نظر می رسد که مارجوری پیشگام اولیه در راه های جدید برای تعامل و کسب درآمد از طرفداران وفادار خود بوده است.

توییت اریک وال در مورد CarynAI.منبع: توییتر

از آنجایی که چت ربات‌های هوش مصنوعی محبوبیت خود را افزایش می‌دهند، تا حدی به دلیل دسترسی رایگان به ChatGPT، دوست دختر هوش مصنوعی یک موضوع مکرر بحث است.

یک جستجوی سریع در گوگل، وب سایت هایی را پیدا می کند که در بین ۱۰ برنامه برتر دوست دختر هوش مصنوعی برای سفارشی کردن همراه مجازی شما در سال ۲۰۲۳ رتبه بندی می شوند. ما همچنین گزارشی شگفت انگیز در مورد روند اخیر کاربران ربات Replika با مردانی که با افتخار از دوست دختر مجازی خود سوء استفاده می کنند، می یابیم.

مقاله در مورد سوء استفاده از دوست دختر هوش مصنوعی.منبع: آینده پژوهی

مجله: AI Eye: “بزرگترین جهش” هوش مصنوعی، ابزارهای جدید جالب، هوش مصنوعی DAO واقعی استنویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا