اخبار ارز دیجیتال

قراردادهای هوشمند Web3 به عملیات روزمره شرکت شما نیرو می دهد

هدف این پروژه کمک به شرکت‌های مستقل غیرمتمرکز با ارائه یک سیستم عامل است که ابزارهای مختلف برای حکمرانی و مدیریت را متحد می‌کند.

شرکت Web3 MetisDAO Foundation Koris را راه‌اندازی کرده است، یک پلتفرم مبتنی بر قرارداد هوشمند که به سازمان‌های غیرمتمرکز اجازه می‌دهد تا از طریق یک زیرساخت عملیاتی سرتاسر، جوامع را اداره و مدیریت کنند.

در اطلاعیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، کولیس با ارائه یک سیستم عامل متشکل از ابزارهای مختلف مدیریتی و مدیریتی، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) را به یک DAC یا “شرکت مستقل غیرمتمرکز” تبدیل کرد. او می گوید که می خواهد تغییر کند.

این تیم بر این باور است که در حالی که پلت فرم DAO دارای قابلیت های تصمیم گیری جمعی و عملیاتی است، می توان آن را با ارائه ابزارهایی برای کمک به رشد کسب و کار Web3 گسترش داد.

چلسی کوبو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت کوریس، می گوید که تقاضای فزاینده ای برای DAO با مدیریت شفاف تر وجود دارد. او افزود:

این زیرساخت‌ها و مدل‌های مدیریتی در DAC منعکس می‌شوند و KORIS به عنوان یک پلتفرم برای کمک به شرکت‌ها در فضای وب ۳ برتری می‌کند. اکنون زمان شروع حرکت است.

این پروژه در حال حاضر در مرحله بتا بسته است. با این حال، این شرکت می گوید که در آینده، هر کسی می تواند DAC خود را با Koris ایجاد کند. این شامل شرکت های تأسیس شده Web3 و کسانی که مایل به راه اندازی جوامع خود هستند می شود.

مربوط: پایداری: یک DAO برای موفقیت بلندمدت به چه چیزی نیاز دارد؟

اخیراً توسعه DAO پشتیبانی زیادی به دست آورده است. به غیر از Koris، مجمع جهانی اقتصاد (WEF) نیز با انتشار یک جعبه ابزار در ۱۷ ژانویه حمایت خود را از DAO نشان داده است. این سند شامل کار بیش از ۱۰۰ مشارکت کننده است و در نظر گرفته شده است که نقطه شروعی را برای DAO ها برای توسعه استراتژی های موثر ارائه دهد. در حاکمیت، عملیات و امور حقوقی؛

در یکی از قسمت‌های پادکست The Agenda، بنیان‌گذاران DAO مانند TheLaborDAO و theCaféDAO با جاناتان دی یانگ و ری سالموند از Cointelegraph در مورد وضعیت حقوق کار در ایالات متحده صحبت کردند. این گروه بررسی کرد که چگونه DAO ها می توانند حقوق کارگران را تقویت کنند و چگونه بلاک چین می تواند نقش داشته باشد.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا