اخبار ارز دیجیتال

پروتکل وام دهی مشاغل کوچک Defactor اوراق قرضه 100 میلیون دلاری را توکن می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اتصالات در Polygon با استفاده از استاندارد توکن ERC-3643 توکن می شوند.

Defactor Labs، یک پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز مالی (DeFi)، در 6 ژوئن اعلام کرد که 100 میلیون دلار اوراق قرضه آلفا را با استفاده از استاندارد توکن ERC-3643 توکن کرده است. این اوراق که در شبکه Polygon (MATIC) توکن شده است، در مقابل دارایی های دنیای واقعی مانند حساب های دریافتنی به SME ها وام داده می شود.

Defactor Labs با شرکت حقوقی CMS برای ارائه رهنمودها و مستندات قانونی شریک شد و لوکزامبورگ را به عنوان حوزه قضایی این قانون انتخاب کرد. در همین حال، Black Manta Capital Partners مجوز کارگزاری و بازاری را با موتور توکن سازی ERC-3643 Tokeny برای اوراق قرضه آلفا ارائه کرد.

ERC-3643 که توسط Joachim Lebrun، Tony Malghem، Kevin Thizy، Luc Falempin و Adam Boudjemaa در سال 2021 اختراع شد، استانداردی را برای ثبت هویت رمزی، نگهداری و انطباق با مبادلات تنظیم شده تعیین می‌کند. به گفته توکنی، بیش از 28 میلیارد دلار کالا در بیش از 180 حوزه قضایی از طریق استاندارد ERC-4643 توکن شده است.

توسعه دهندگان Defactor Labs ادعا می کنند که 30 میلیون دلار اوراق قرضه آلفا در طول آزمایشی مورد معامله قرار گرفت که 2 میلیون دلار آن صرف تامین مالی پروژه شد. آلخاندرو گوتیرز، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Defactor، اظهار داشت:

“با توکن سازی 100 میلیون دلار اوراق قرضه با استفاده از استاندارد ERC3643، Defactor Labs نه تنها سرمایه گذاران نهادی را قادر می سازد تا به روشی سازگار به DeFi دسترسی داشته باشند، بلکه گزینه های نقدینگی را در شبکه های باز نیز فراهم می کند. هدف من این است.”

Cointelegraph در 21 فوریه گزارش داد که رمز بومی DeFactor Labs، FACTR، 550 درصد افزایش یافته است، پس از اینکه شرکت مخابراتی چینی Huawei این پروژه را در کانال های اجتماعی خود معرفی کرد. گوتیرز در یک ویدیوی 30 ثانیه ای گفت که این پروژه در مورد پل زدن امور مالی سنتی و DeFi، کشف نشانه گذاری دارایی های دنیای واقعی و ایجاد مشارکت با استارتاپ ها و شرکت های بزرگ است. Defactor در حال حاضر در برنامه مقیاس بین المللی هواوی در ایرلند شرکت می کند.

مجله: دیوانگی رمزنگاری هنگ کنگ، توکن های دیفای 550 درصد، NBA چین NFTنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا