🚨 اخبار ارز دیجیتال

ویژگی Slash Deposit اکنون برای همه کاربران Bybit باز است: جزئیات

با نسخه جدید، مشتریان در سراسر جهان می توانند از زیرساخت اسلش برای واریز پول به Bybit، یکی از بزرگترین صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال استفاده کنند. علاوه بر این، در به رسمیت شناختن راه اندازی توکن بومی اسلش، ارائه دهنده ابتکار Genesis NFT خود را اعلام کرد.

Slash Deposit برای همه کاربران Bybit CEX باز شد

Slash Fintech Limited در حال گسترش در دسترس بودن ویژگی Slash Deposit، که قبلاً مختص کاربران ژاپنی در Bybit بود، برای همه کاربران Bybit در سراسر جهان. این ابزار با اتریوم (ETH)، BNB Chain (BNB)، Polygon (MATIC)، Arbitrum One (ARB)، Optimism (OP) و Mantle Network کار می کند.

با ویژگی Slash Deposit که اکنون در سطح جهانی در دسترس است، کاربران می توانند دارایی های رمزنگاری خود را در Bybit با انعطاف پذیری و راحتی بیشتر مدیریت کنند. چه کاربران سرمایه گذار با تجربه باشند و چه تازه وارد ارزهای دیجیتال، Slash Deposit یک راه حل مطمئن و موثر برای سپرده ها ارائه می دهد.

Slash Web3 Payment یک درگاه پرداخت غیرمجاز با ارزهای دیجیتال است که از نقدینگی غیرمتمرکز استفاده می‌کند و کیف پول‌های Web3 را به سرعت در حال گسترش برای انجام امن تراکنش‌های بین‌مرزی با ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند.

به لطف این ادغام، مشتریان نسل جدید Web3 می توانند مشکل نقدینگی پراکنده را حل کنند و استراتژی های خود را مقرون به صرفه تر کنند.

بر اساس گزارش قبلی U.Today، بای بیت توانسته است سهم بازار خود را در ۱۲ ماه گذشته ۷۰۰ درصد افزایش دهد. این مبادله به سریع ترین رشد در میان تمام خدمات سنگین تبدیل شده است.

کمپین Slash x Bybit Genesis NFT آغاز می شود

اسلش برای نشان دادن قدردانی خود از حمایت جامعه، کمپین Slash x Bybit Genesis NFT را راه اندازی می کند. کاربرانی که با استفاده از Slash Deposit 100 دلار یا بیشتر به Bybit واریز می کنند، می توانند نسخه محدود “Slash x Bybit Genesis NFT” را در Mantle Network برش دهند.

این NFT ها نقش کلیدی در راه اندازی توکن مورد انتظار اسلش خواهند داشت که نماد مشارکت و حمایت جامعه است.

کمپین Slash x Bybit Genesis NFT از ۱۹ فوریه ۲۰۲۴ تا ۲۶ آوریل ۲۰۲۴ اجرا خواهد شد. هر آدرس کیف پول واجد شرایط می تواند NFT را برش دهد و کاربران می توانند NFT خود را ظرف سه روز کاری پس از واریز ۱۰۰ دلار مطالبه کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا