اخبار ارز دیجیتال

ظاهراً سوء استفاده مالی Skyward منجر به ضرر ۳ میلیون دلاری شده است

به نظر می رسد هکرها ۱.۱ میلیون توکن NEAR به ارزش تقریبی ۳ میلیون دلار را در زمان انتشار از پلتفرم خارج کرده اند.

Skyward Finance، یک پلتفرم IDO که توزیع عادلانه توکن‌ها را برای پروژه‌های روی پروتکل NEAR امکان‌پذیر می‌سازد، طبق گزارش‌ها برای ۱.۱ میلیون توکن NEAR مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

این خبر توسط سانکت نایکوادی، مدیر انجمن آزمایشگاه Aurora در توییتر به اشتراک گذاشته شد. او گفت که این اکسپلویت برای اولین بار توسط یکی از اعضای جامعه پروتکل NEAR که از دسته @Nearscout استفاده می کند، کشف شد.

Ref Finance، یک پلتفرم چند منظوره DeFi مبتنی بر جامعه که بر اساس پروتکل NEAR ساخته شده است، و طبق یک سری توییت‌ها درباره این سوءاستفاده، به تیم Skyward از نشت مطلع شده‌اند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که بهره‌برداران با خرید مقدار زیادی از توکن‌های Skyward در Ref Finance، جریان خروج را آغاز کردند، «سپس آنها را از طریق خزانه‌داری Skyward Finance بازخرید کردند».

Naikwadi به دارندگان SKYWARD Token هشدار داد تا در صورت امکان توکن های خود را بازخرید یا مبادله کنند و از تعامل با Skyward Finance خودداری کنند و افزود که “هکرها در حال حاضر در حال برداشتن نزدیک به کیف پول های مختلف هستند.” .

مطالب مرتبط: تقریباً نیمی از ماه اکتبر بزرگترین ماه برای هک کریپتو است: امور مالی اصلاح شده است

به نظر می رسد بهره برداری ها در اکوسیستم Defi در حال افزایش است. شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Chainalysis اخیراً اکتبر ۲۰۲۲ را به عنوان “بزرگترین ماه سال با بیشترین فعالیت هکری تا کنون” نامگذاری کرده است.

در ۱۲ اکتبر، کوین تلگراف گزارش داد که صرافی مالی غیرمتمرکز (DeFi) مستقر در سولانا، Mango Markets، شاهد خروج ۱۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال بوده که منجر به کاهش ۵۲ درصدی توکن ها شده است. در همان روز با بهره برداری Mango Market، TempleDAO نیز به قیمت ۲ میلیون دلار مورد بهره برداری قرار گرفت.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا