اخبار ارز دیجیتال

بازپرداخت سهام Skybridge Eyes از FTX همانطور که مدیر عامل Galaxy می گوید می خواهد SBF را “پانچ” کند

آنتونی اسکاراموچی همچنین خاطرنشان کرد که “به وضوح یک کلاهبرداری” در شکست SBF و FTX وجود دارد و مایک نووگراتز گفت که جنبه ای از SBF وجود دارد که می خواهد به صورت “مشت بزند”.

آنتونی اسکاراموچی، مدیر عامل SkyBridge Capital گفت که این شرکت می تواند سهام شرکتی را که در سپتامبر گذشته به FTX فروخته بود، بازخرید کند. از سوی دیگر، مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال می‌گوید که می‌خواهید SBF را به فک “مگنه” کنید.

Skybridge و FTX

FTX Ventures در ۹ سپتامبر، تنها دو ماه قبل از اعلام ورشکستگی FTX در ماه نوامبر، ۳۰ درصد از سهام مدیر دارایی جایگزین SkyBridge را با هزینه ای نامشخص خریداری کرد.

اسکاراموچی در صحبت با CNBC در ۱۳ ژانویه خاطرنشان کرد که SkyBridge با توجه به مشکلات FTX به خرید سهام خود ادامه می دهد، اما این اقدام “احتمالا تا پایان نیمه اول” حل نخواهد شد. سال. ”

مدیرعامل شرکت گفت: «ما منتظر مجوز ورشکستگان، وکلا و بانکداران سرمایه‌گذاری هستیم تا بفهمیم دقیقاً چه چیزی و چه زمانی باید بازخرید شود.» مطلوب. ”

اسکاراموچی در مورد مدیر عامل و بنیانگذار سابق FTX، سام بنکمن-فرید، افکار خود را بیان کرد که ممکن است در آنجا تقلب صورت گرفته باشد.

«فکر می‌کنم کاملاً واضح است که تقلب صورت گرفته است. البته ما باید اجازه دهیم نظام حقوقی درباره همه آنها تصمیم بگیرد. آنها اعتراف کرده‌اند و به دادستان توضیح داده‌اند که چه کرده‌اند.

اظهارات مدیرعامل در تضاد کامل با اظهارات قبلی او در نوامبر به CNBC است. در آن، اسکاراموچی به دلیل تبعات قانونی از استفاده از کلمه “تقلب” خودداری کرد و از “سام و خانواده اش خواست تا حقیقت را به سرمایه گذاران بگویند. انتهای کل خرابی.”

بر اساس وب سایت SkyBridge، تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲، دارایی به ارزش ۲.۲ میلیارد دلار تحت مدیریت است که تقریباً ۸۰۰ میلیون دلار آن شامل سرمایه گذاری های مربوط به دارایی های دیجیتال است.

مدیر عامل گلکسی به دنبال اسمکدان است

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال گفته است که می‌خواهد بری سیلبرت، مدیر عامل گروه ارز دیجیتال و SBF را به‌خاطر کارهایی که در زمستان کریپتو گزارش شده، مورد حمله قرار دهد.

در مصاحبه ای با بلومبرگ که در ۱۳ ژانویه ارسال شد، نووگراتز خاطرنشان کرد که مصیبت FTX حدود ۷۷ میلیون دلار ضرر مستقیم برای گلکسی به همراه داشته است.

او در مورد SBF و Silbert گفت: “سمت مردانه سمی من می خواهد به چانه هر دو ضربه بزند.” ببین واقعا —— هستی؟ ”

مربوط: جامعه کریپتو تحت تأثیر نامه طولانی SBF قرار نگرفت

نووگراتز سرانجام اعتراف کرد که علیرغم اینکه سال ۲۰۲۲ سال بسیار پرتلاطمی برای صنعت بود، همچنان طرفدار ارزهای دیجیتال است.

با این حال، او گفت که ای کاش در اوایل سال ۲۰۲۲ قبل از سقوط FTX و حتی اکوسیستم Terra/LUNA، سرمایه بیشتری از روی میز برداشته بود. با این حال، او می گوید که قبل از شروع سال موفق به کسب بیش از یک میلیارد دلار شده است.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا