اخبار ارز دیجیتال

دفتر خانواده سنگاپور بانک دیجیتالی را در بحرین راه اندازی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گروه Whampoa بخش دارایی های دیجیتال خود را در سال ۲۰۲۱ راه اندازی خواهد کرد و در ۵۰۰ میلیون دلار صندوق Binance Rabo در کنار شرکت مادر TikTok، ByteDance سرمایه گذاری خواهد کرد.

کمیسیون توسعه اقتصادی پادشاهی در ۱۸ مه اعلام کرد Whampoa Group، یک دفتر خانوادگی مستقر در سنگاپور، یک بانک دیجیتال در بحرین افتتاح خواهد کرد. این گروه قصد دارد تا پایان سال بانکی را با هدف ایجاد پایگاه مشتریان جهانی افتتاح کند.

این بانک تجارت، نگهداری و مدیریت دارایی های دیجیتال را در خدمات بانکداری دیجیتال خود فراهم می کند. بر اساس گزارش بلومبرگ، بانک مرکزی بحرین تا زمانی که تمام الزامات برآورده نشود، به بانک «تأیید اصولی» داده است.

گروه Whampoa صاحب دو خانواده برجسته لی در سنگاپور است، از جمله امی لی، خواهرزاده لی کوان یو، سیاستمدار سنگاپوری، و لی هانسی از شرکت چندرسانه‌ای Potato Productions سنگاپور.

Whampoa Digital طبق صفحه لینکدین خود در سال ۲۰۲۱ تاسیس شد. در ژوئن ۲۰۲۲، در یک صندوق سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری که توسط بایننس لبز، بازوی سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز صرافی ارزهای دیجیتال تأسیس شد، شرکت کرد. در ماه سپتامبر، این شرکت اعلام کرد که سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری خود را تشکیل می دهد. سرمایه برای حمایت از استارت آپ های Web3. او همچنین یک سرمایه گذار در شرکت مادر TikTok، ByteDance است.

موارد مرتبط: OpenNode زیرساخت پرداخت بیت کوین را در سندباکس نظارتی بانک بحرین راه اندازی می کند

گزارش Chainalysis که در ماه اکتبر منتشر شد، نشان داد که منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا سریع‌ترین رشد بازار ارزهای دیجیتال در جهان است. شان چان، مدیر عامل گروه Whampoa، گفت که این شرکت پادشاهی را برای این ابتکار انتخاب کرد زیرا “شهرت قوی بحرین در بخش خدمات مالی، چارچوب نظارتی شفاف آن، و همچنین همکاری و نوآوری. به دلیل تعهد مستمر به

بایننس در مارس ۲۰۲۲ مجوز فعالیت در بحرین را دریافت کرد و پلتفرم پرداخت محلی EasyPay در اکتبر با بایننس پی همکاری کرد تا امکان استفاده از ارزهای دیجیتال را در بیش از ۵۰۰۰ نقطه فروش در کشور فراهم کند. بحرین همچنین محل استقرار صرافی ارزهای دیجیتال منطبق با شریعت، CoinMENA است.

مجلات: فاکتور IRS 38 میلیارد دلاری Alameda، تزریق ثروت Do Kwon، Milady’s Frenzy: Asia Expressنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا