اخبار ارز دیجیتال

دفتر خانواده سنگاپور بانک دیجیتالی را در بحرین راه اندازی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گروه Whampoa بخش دارایی های دیجیتال خود را در سال 2021 راه اندازی خواهد کرد و در 500 میلیون دلار صندوق Binance Rabo در کنار شرکت مادر TikTok، ByteDance سرمایه گذاری خواهد کرد.

کمیسیون توسعه اقتصادی پادشاهی در 18 مه اعلام کرد Whampoa Group، یک دفتر خانوادگی مستقر در سنگاپور، یک بانک دیجیتال در بحرین افتتاح خواهد کرد. این گروه قصد دارد تا پایان سال بانکی را با هدف ایجاد پایگاه مشتریان جهانی افتتاح کند.

این بانک تجارت، نگهداری و مدیریت دارایی های دیجیتال را در خدمات بانکداری دیجیتال خود فراهم می کند. بر اساس گزارش بلومبرگ، بانک مرکزی بحرین تا زمانی که تمام الزامات برآورده نشود، به بانک «تأیید اصولی» داده است.

گروه Whampoa صاحب دو خانواده برجسته لی در سنگاپور است، از جمله امی لی، خواهرزاده لی کوان یو، سیاستمدار سنگاپوری، و لی هانسی از شرکت چندرسانه‌ای Potato Productions سنگاپور.

Whampoa Digital طبق صفحه لینکدین خود در سال 2021 تاسیس شد. در ژوئن 2022، در یک صندوق سرمایه‌گذاری 500 میلیون دلاری که توسط بایننس لبز، بازوی سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز صرافی ارزهای دیجیتال تأسیس شد، شرکت کرد. در ماه سپتامبر، این شرکت اعلام کرد که سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری خود را تشکیل می دهد. سرمایه برای حمایت از استارت آپ های Web3. او همچنین یک سرمایه گذار در شرکت مادر TikTok، ByteDance است.

موارد مرتبط: OpenNode زیرساخت پرداخت بیت کوین را در سندباکس نظارتی بانک بحرین راه اندازی می کند

گزارش Chainalysis که در ماه اکتبر منتشر شد، نشان داد که منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا سریع‌ترین رشد بازار ارزهای دیجیتال در جهان است. شان چان، مدیر عامل گروه Whampoa، گفت که این شرکت پادشاهی را برای این ابتکار انتخاب کرد زیرا “شهرت قوی بحرین در بخش خدمات مالی، چارچوب نظارتی شفاف آن، و همچنین همکاری و نوآوری. به دلیل تعهد مستمر به

بایننس در مارس 2022 مجوز فعالیت در بحرین را دریافت کرد و پلتفرم پرداخت محلی EasyPay در اکتبر با بایننس پی همکاری کرد تا امکان استفاده از ارزهای دیجیتال را در بیش از 5000 نقطه فروش در کشور فراهم کند. بحرین همچنین محل استقرار صرافی ارزهای دیجیتال منطبق با شریعت، CoinMENA است.

مجلات: فاکتور IRS 38 میلیارد دلاری Alameda، تزریق ثروت Do Kwon، Milady’s Frenzy: Asia Expressنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا