اخبار ارز دیجیتال

لابی‌های سنگاپور با پیشنهاد ممنوعیت اعطای وام رمز ارز مخالفند

این بازخورد در پاسخ به ممنوعیت پیشنهادی توسط اداره پولی سنگاپور صادر شده در ماه اکتبر ارائه شد.

یک گروه لابی کریپتو مستقر در سنگاپور مخالفت خود را با پیشنهاد بانک مرکزی مبنی بر ممنوعیت شرکت‌های کریپتو از وام دادن توکن‌های کریپتو ابراز کرده است.

در ۲۶ اکتبر، بانک مرکزی سنگاپور یک مقاله مشاوره ای منتشر کرد که در آن پیشنهاد می کرد ارائه دهندگان خدمات رمز پرداخت دیجیتال را از ارائه «هر گونه خط اعتباری» به مصرف کنندگان منع کند. این شامل وام فیات یا ارز دیجیتال است. با این حال، انجمن بلاک چین سنگاپور (BAS) معتقد است که این ممکن است بیش از حد محدود کننده باشد.

در یک سند بازخوردی که به مرجع پولی سنگاپور (MAS) ارسال شده است، BAS استدلال می‌کند که ممنوعیت کلی می‌تواند کاربران ارزهای دیجیتال را تشویق کند تا توکن‌های خود را به شرکت‌های غیرقانونی خارج از کشور قرض دهند. BAS همچنین استدلال می‌کند که یکی از دلایل اصلی جذب کاربران به وام‌ها، بهره‌ای است که به دست می‌آورند، که یکی از دلایلی است که مردم ارزهای دیجیتال را نگه می‌دارند.

چیا هاک لای، رئیس BAS، در بیانیه‌ای به رسانه اصلی بلومبرگ گفت که او رویکردی سنجیده‌تر و هدفمندتر را به جای ممنوعیت عمومی پیشنهاد می‌کند. این شامل تمرکز بر آموزش مصرف کننده در مورد خطرات استفاده از نهادهای غیرقانونی است. رئیس توضیح داد:

اقدامات پیشنهادی، اگرچه با نیت خوب است، اما اگر به طور کامل اجرا شود، می تواند عواقب ناخواسته ای مانند انتقال مصرف کنندگان به ارائه دهندگان خدمات غیرقانونی داشته باشد.

بعلاوه، BAS همچنین استدلال کرد که ممنوعیت صریح کسب‌وکارها از ارائه مشوق‌ها به مشتریان خرده‌فروش «بیش از حد سخت‌گیرانه» خواهد بود و راه‌های جایگزینی را برای اجازه دادن به هدایای غیرمرتبط با خریدهای مالی پیشنهاد کرد.

یک مقاله مشاوره که توسط MAS در اکتبر گذشته منتشر شد، مجموعه‌ای از غول‌های ارزهای دیجیتال داخلی را شناسایی کرد، از جمله صندوق تامینی ۳ Arrows Capital (3AC)، پلتفرم ارزهای دیجیتال Bold و وام‌دهنده رمزنگاری Hoddlenote. در طول شکست منتشر شد.

مربوط: هنگامی که سو ژو علیه DCG اتهاماتی را مطرح می کند، توسط جامعه فراخوانده می شود

در اخبار دیگر، زو سو و کایل دیویس، بنیانگذاران ۳AC اخیراً از طریق توییتر احضار شدند. به این دو نفر دستور داده شد که اسنادی را که در اختیار دارند، صرف نظر از اینکه اطلاعات مربوط به آنها باشد یا شخص ثالث، ارائه دهند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا