اخبار ارز دیجیتال

MAS سنگاپور استانداردهای پول دیجیتال را با بازیگران پیشرو در صنعت پیشنهاد می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مقامات پولی سنگاپور با همکاری غول‌های بزرگ فناوری، کاغذ سفیدی درباره استانداردهای استفاده از پول دیجیتال مانند CBDC و استیبل کوین منتشر کرده‌اند.

مقامات پولی سنگاپور (MAS) پیشنهادی برای یک پروتکل مشترک برای تنظیم شرایط استفاده برای انواع مختلف ارزهای دیجیتال منتشر کرده است.

در 21 ژوئن، MAS کاغذ سفیدی با مشخصات فنی منتشر کرد که چرخه حیات مفهوم پول با هدف جدید (PBM) و همچنین نام مؤسسات مالی و شرکت‌های فین‌تک را که قصد اجرای آزمایشی PBM را دارند، منتشر کرد.

PBM قصد دارد به فرستندگان ارزهای دیجیتال در سیستم های مختلف، مانند ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و استیبل کوین ها، اجازه دهد تا شرایط تراکنش های ارز دیجیتال خود را مانند مدت اعتبار و نوع فروشگاه را مشخص کنند.

Sopnendo Mohanty، مدیر ارشد Fintech MAS اظهار داشت که این تحولات اخیر نقش ارزهای دیجیتال را در چشم انداز مالی آینده تقویت کرده است.

“این همکاری بین بازیگران صنعت و سیاست گذاران به ما کمک کرده است تا به پیشرفت های مهمی در کارایی پرداخت، کسب تاجر و تجربه کاربر با استفاده از پول دیجیتال دست یابیم.”

این سند با همکاری نهادهای مالی مانند صندوق بین المللی پول، بانک ایتالیا و بانک کره تهیه شده است. شرکت‌های فین‌تک که آزمایش‌های PBM را انجام می‌دهند شامل آمازون، DBS و شرکت فین‌تک Grab هستند.

آمازون، به‌ویژه، ترتیباتی شبیه به امان را برای پرداخت‌های خرده‌فروشی آنلاین آزمایش خواهد کرد. این تضمین می کند که تاجر فقط زمانی پرداخت را دریافت می کند که مشتری کالای خریداری شده را دریافت کند.

مربوط: BIS پیشنهاد دفتر کل یکپارچه را برای تجارت دارایی توکن شده فرامرزی اعلام کرد

علاوه بر این، کاغذ سفید بانک‌های مرکزی، موسسات مالی و شرکت‌های فین‌تک را تشویق می‌کند تا تحقیقات بیشتری در مورد موارد استفاده از پول دیجیتال انجام دهند.

این در حالی است که سنگاپور همچنان به روی مشاغل و فعالیت های مرتبط با ارزهای دیجیتال باز است. در 7 ژوئن، Circle ارائه‌دهنده استیبل کوین USDC به سایر موسسات پرداخت بزرگ پیوست تا مجوزی در سنگاپور دریافت کند.

چند روز پیش Crypto.com مجوز خدمات رمز پرداخت دیجیتالی را نیز از MAS دریافت کرد.

مجله: سرایت کریپتو کره جنوبی، اتریوم بانک مرکزی چین، فرش قرمز صرافی هنگ کنگ: آسیا اکسپرس

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا