اخبار ارز دیجیتال

سیلورگیت برای حفظ ترازنامه نقدینگی سود سهام را تعلیق کرد

ژانویه ماه سختی برای Silvergate بود که تنها چند هفته پس از اعلام ضرر یک میلیارد دلاری در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ و اخراج ۲۰۰ کارمند، سود سهام خود را به حالت تعلیق درآورد.

بانک کریپتو سیلورگیت مستقر در کالیفرنیا، پرداخت سود سهام را برای حفظ «ترازنامه نقدینگی» به حالت تعلیق درآورده است.

در اطلاعیه ۲۷ ژانویه، این شرکت گفت که “پرداخت سود سهام با نرخ ثابت ۵.۳۷۵٪ سهام ممتاز دائمی سری A را برای حفظ سرمایه خود متوقف خواهد کرد.”

این شرکت تصمیم خود را برای اطمینان از اینکه می تواند طوفان زمستانی رمزارزها را پشت سر بگذارد، تشریح کرد، اما تاکید کرد که “وضعیت نقدی فراتر از سپرده های مرتبط با مشتری از دارایی های دیجیتال” را حفظ می کند.

“این تصمیم منعکس کننده تمرکز ما بر حفظ ترازنامه با نقدینگی بالا با موقعیت سرمایه قوی است، زیرا نوسانات اخیر در صنعت دارایی دیجیتال افزایش می یابد.”

این شرکت افزود: «هیئت مدیره ما با تغییر شرایط بازار، پرداخت سود سه ماهه ما را دوباره ارزیابی خواهد کرد.

این اعلامیه تنها ۱۱ روز پس از آن صورت می گیرد که این شرکت در گزارش سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ خود در ۱۷ ژانویه، یک میلیارد دلار ضرر خالص منتشر کرد. سیلورگیت این را به وخامت کلی در احساسات بازار نسبت می دهد که باعث شده است سرمایه گذاران رویکرد “ریسک کردن” را انتخاب کنند. سال گذشته.

در گزارش سه ماهه چهارم خود، آلن لین، مدیرعامل Silvegate نیز از زبانی مشابه با آخرین اعلامیه استفاده کرد و اظهار داشت که اگرچه شرکت در بخش کریپتو صعودی است، اما “ترازنامه نقدی با موقعیت سرمایه قوی دارد. ما در تلاش هستیم تا آن را حفظ کنیم.

اخبار توقف تقسیم سود روز جمعه باعث زیان قابل توجهی برای سهام ممتاز (SI-PA) و سهام عادی (SI) شد.

بر اساس داده های Yahoo Finance، قیمت SI-PA با ۲۲.۷۱ درصد کاهش به ۸.۸۵ دلار رسید، در حالی که SI تا پایان بازار با ۳.۷۶ درصد کاهش به ۱۳.۵۸ دلار رسید.

کوچک سازی تصویر تیره ای را برای SI-PA و SI ترسیم می کند و قیمت سهام طی ۱۲ ماه گذشته ۶۰% و ۸۷.۴۶% کاهش یافته است.

مربوط: بانک وام مسکن ایالات متحده میلیاردها دلار به بانک های رمزنگاری وام می دهد: گزارش

این تنها اقدامی نیست که این شرکت در این ماه برای تقویت منابع مالی خود پس از اعلام در تاریخ ۵ ژانویه مبنی بر اخراج ۲۰۰ کارمند، یعنی ۴۰ درصد از تعداد کارکنانش، انجام داده است.

نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا