اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که Silvergate در حال مذاکره با FDIC در مورد راه هایی برای جلوگیری از بسته شدن است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارش ها حاکی از آن است که مقامات دولتی هفته گذشته وارد دفتر مرکزی سیلورگیت شدند تا درباره راه های نجات بانک ارزهای دیجیتال بحث کنند.

طبق گزارش‌ها، تنظیم‌کننده‌های بانکی ایالات متحده به دفتر مرکزی Silvergate خود در لاجولا، کالیفرنیا فرستاده شده‌اند تا به دنبال راه‌هایی برای نجات بانک‌های دوستدار رمزنگاری از بسته شدن احتمالی باشند.

بلومبرگ در 7 مارس گزارش داد که “افراد آشنا با این موضوع” گفتند که مقامات شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) در حال مذاکره با مدیریت درباره نحوه نجات شرکت هستند.

طبق وب سایت FDIC یک آژانس دولتی مستقل در ایالات متحده است که وظیفه نظارت بر ایمنی، یکپارچگی و حمایت از مصرف کننده موسسات مالی را بر عهده دارد.

یکی از منابع گفت که بازرسان FDIC هفته گذشته برای بررسی دفاتر و سوابق شرکت به دفتر مرکزی شرکت آمدند.

به گفته یک منبع دیگر، با این حال، هنوز هیچ تصمیمی در مورد نحوه رسیدگی به مشکلات مالی اتخاذ نشده است، و دخالت FDIC به این معنی نیست که بدون مشارکت تنظیم‌کننده‌ها نمی‌توان به راه‌حلی دست یافت.

مربوط: تأثیر سقوط سیلورگیت بر ارزهای دیجیتال – گزارش بازار را به صورت زنده تماشا کنید

قیمت سهام Silvergate هفته گذشته پس از اعلام تاخیر این شرکت در ارائه گزارش 10-K خود سقوط کرد، سندی که یک مرور کلی از وضعیت تجاری و مالی شرکت ارائه می دهد.

در آن زمان، این شرکت گفت که در حال ارزیابی تاثیر نوسانات بازار و چندین ورشکستگی با مشخصات بالا در سال 2022 بر “توانایی ادامه فعالیت خود” در 12 ماه آینده یا بیشتر است.

عدم اطمینان در مورد وضعیت مالی سیلورگیت نگرانی هایی را در مورد پرونده ورشکستگی در آینده ایجاد کرده است. سهام سیلورگیت در 2 مارس در بازار بورس نیویورک بیش از 50 درصد سقوط کرد و به 5.72 دلار رسید، در حالی که قیمت ارزهای دیجیتال در سراسر جهان به شدت کاهش یافت.

در عرض 24 ساعت پس از اعلام تاخیر 10K، Coinbase، Circle، Bitstamp، Galaxy Digital و Paxos همگی به کاهش مشارکت خود با Silvergate اشاره کردند. MicroStrategy، Binance و Tether نیز هرگونه قرار گرفتن در معرض مادی بانک ها را رد کرده اند.

طبق گزارش گوگل فایننس، تا لحظه نگارش این مقاله، سهام Silvergate به 5.21 دلار رسیده است که نسبت به ماه گذشته 70 درصد کاهش یافته است.نویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا